Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen budapesti gimnáziumokat...

Milyen budapesti gimnáziumokat ajánlotok ez alapján?

Figyelt kérdés
Budapesten élek , jelenleg most kezdtem a 11.osztályt angol tagozaton heti 5 órában van angolom. A másik nyelv a német amit tanulunk. A tavalyi évvégi átlagom 4,3 volt. Különbözeti vizsga nélkül szeretnék sulit váltani ha lehetséges,de ha nagyon nincs a feltélek alapján iskola akkor azt is elfogadom. A problémám a mostani osztályommal , hogy nem érzem magam a tagjának, nem fogadnak be mert én nem cigizem mint ők (ne értsétek félre,semmi bajom a cigisekkel, de ez fáj hogy emiatt kivagyok közösitve)+ hiába vagyok angol tagozaton a többiek nincsenek olyan szinten tehát a színvonal is alacsony.

2020. szept. 24. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem azért vagy kiközösítve, mert nem cigizel.
2020. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leövey, Móricz és az Óbudai Gimnáziumban is van emelt angolos osztály/csoport. Ha jól tudom mindegyikben választható a német második nyelvként. Középerős gimik. A Leövey emelt angoljáról jókat hallottam. Érdemes érdeklődni.
2020. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!