Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Nyíregyház...

Mi a véleményetek a Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégiumról?

Figyelt kérdés
Leginkább az aki ott tanul. A kollégiumok milyenek?

2020. szept. 27. 22:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Még ami fontos lehet: 14/L, kollégista lennék, elég messze vagyok az iskolától.
2020. szept. 27. 22:30
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha megy a nyelv akkor bátran. De készülj fel, hogy a Kölcsey-n és a Krúdy-n kívül ez a harmadik iskola Nyíregyházán ami kegyetlen sok sznob, gazdag szülő gyerekével van tele. Ha nem illesz bele ebbe a képbe sajnos a saját érdekedben jobb, ha mást választasz. 4 év lelki terrort kerülhetsz el vele :)
2020. szept. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves második, jómagam egy borsodból szabadult panelproli vagyok, mégis lehúztam már itt egy évet lelki terror nélkül. Ami viszont igaz, hogy tényleg sok a sznob meg az elit gyerek. Kolisok között tipikus vidékiek vannak. A klikkesedés megy rendesen. Írj rám privátban ha szeretnél mást is tudni.
2020. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is Zrínyis vagyok, szintén falusi, viszont nem kolis, hanem bejárós.

Azt tudom tanúsítani hogy tényleg sok a sznob, illetve klikkesedés is van, de nyugi nem olyan szintű hogy megy a kiközösítés meg ilyesmi. Ha az osztályomat vesszük, akkor ott is vannak kisebb klikkek, de nem olyan mély a szakadék, és kB mindenki jóban van mindenkivel valamilyen szinten, szóval elég összetartó osztály vagyunk. Engem semmilyen attrocitás nem ért még 4 év alatt amiatt mert falusi vagyok, vagy mert tegyük fel nem orvosok vagy mérnökök a szüleim.

Koliról sajnos nincs sok személyes tapasztalatom, de tudok egy-két dolgot.

Ha gondolod rám is írhatsz

18/L

2020. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziaa, én is oda jelentkezem, ha van kedved írj privátban


L

2021. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 2020ban végeztem nyelvi előkészítős spanyol szakon.

Annyit szeretnék mondani, hogy klikkesedés a mai világban mindenhol van, mindenhol lesz gazdag gyerek.

Én kolis voltam 5 évig, de sosem tartottam magam vidéki parasztnak, és úgy gondolom nem is lattak ilyennek. A kezdeti időszakban döcögősen ugyan de kialakultak a baráti társaságok, akik nem zrt.ként működtek hanem mindenki mindenkivel beszélt, és el tudott lenni.

Tanulni rengeteget tanultam. Nem telt el úgy nap hogy ne tanultam volna. De 3 nyelvvizsgával a zsebemben, harmadéves jogász hallgatóként kezet csókolok a tanáraimnak, és köszönöm a megtiszteltetést hogy tanulhattam tőlük.

2022. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!