Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez így megvalósítható?

Ez így megvalósítható?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Egy szakközép iskolába járok rendészeti szakon. Idén érettségizem, teszek egy emelt érettségit belügyi rendészeti ismeretekből,majd jövőre maradok technikumon és így közszolgálati ügyintéző szakmát is kapok plusz abban az évben nyelvvizsgát szerzem.(El szeretnék költözni itthonról de a tovább tanulást sem szeretném mellőzni) ezért elmennék erre a 6 hónapos határőr képzésre így az állomány tagja lehetek. Majd munka mellett jelentkeznék az NKE migrációs szakára és levelezőn elvégezném munka mellett. Úgy hallottam hogy a továbbképzést rendőrség támogatja. Ahol szeretnék lakni van határrendészeti kirendeltség. Ezt így lehetne?

2020. okt. 4. 15:28
 1/1 olalyy ***** válasza:

A migrációs szak nem a rendőrség állományába képez embereket. Civil szak.


De ha gondolod írj nekem üzenetet

2020. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!