Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mért nem zárnak be a középisko...

Mért nem zárnak be a középiskolák Magyarországon?

Figyelt kérdés

A középiskolások már nem kicsik hogy vigyázni kelljen rájuk tehát nem állna le miattuk a gazdaság. Szerintem logikus lépés lenne, mivel egy kicsit így is lassítani lehetne a vírust.


Nektek mi erről a véleményetek ?



2020. okt. 5. 18:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%

Hanyadjára kérdezed meg?

A válasz még mindig ugyanaz: az emberek a nemzeti konzultációban azt mondták, hogy fenn kell tartani a normális életünket, a jelenléti oktatás (középiskolákban is) pedig a normális élet része. Egyszersmind kiderült, hogy tavasszal is teljesen felesleges volt az iskolák bezárása.

2020. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%

A digitális oktatás a sok ezer diákok nagyrészének nem tett jót. Nem tanultak semmit, iskolaidőben csavarogtak, a számonkéréseken puskáztak. Persze biztosan vannak olyan diákok akik szárnyaltak és tanultak. Sajnos Fortnite Feri, GTA Gézukával online játszott.


Az állam szerint a gyerekek az iskolában többet tanulnak hatékonyabban, mint a digitális oktatás alatt. Sajnos a technikai feltételek nem adottak mindenkinek. Volt olyan diák akit márciustól júniusig nem láttak, mert nem volt eszköze. A tanárok persze szinte senkit se buktattak a vírushelyzet miatt, így a jegyek nem tükrözik a valódi tudást.


Az állam a svéd modellt alkalmazza. Miszerint nem gond ha sokan elkapják a vírust (főleg a fiatalok). Az 1-2 ezer idősebb halálesetet is bevállalják ezért.


Ha bezárják az iskolákat akkor nem csökkene érezhetően a járvány terjedése.

2020. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
16%

Mert így is olyan hülyék vagytok mint a seqq. Írni olvasni sem tudtok, de az otthon logás menne.

Ez a digitális oktatás amúgy is zsákutca.

2020. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Talán szigorúbban kéne nézni a feladatokat és akkor nem lenne egy akkora csőd sokak szemében a távoktatás.

Ha valakinek van megfelelő eszköze és mégsem csinálja meg a feladatot, kapjon 1-est vagy igazolatlan órát, a szabályzattól függően.


Középiskolákat szerintem is be kéne zárni. Én specie lmegtartottam a 4,9-es átlagom, csak kipihentebb voltam (nem kellett buszozni) és tölteléktárgyakkal nem kellett annyi időt foglalkozni, az hatalmas előny volt.

2020. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
1, azért álljunk meg egy szóra, a járványügyi védekezésre szakembereink vannak, nem a nemzeti konzultációnak navezett kamu baromság alapjn kellene megoldani.
2020. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
9%
Mert a szülőknek már nincs szabadságuk.
2020. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem értem mért kell ingerülten válaszolni...

Én is normálisan tettem fel a kérdésemet, te is válaszolj normálisan!

Aki normálisan válaszolt annak köszönöm

2020. okt. 5. 19:43
 8/25 anonim ***** válasza:
5%
A demokrácia alapvető ismérve, hogy a hatalom időről időre megkérdezi a népet a fontos ügyekről, és a többség akaratának megfelelően cselekszik. Ez történik most, nagyon helyesen.
2020. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
8, te tényleg ennyire hülye vagy? Szakmai kérdés nem népszavazás meg levelezgetés alapján dől el. Szép is lenne.
2020. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

1-es

Egyszer sem kérdeztem meg, de ha téged zavarnak az ilyen kérdések ne kommentelj hozzá.


3-as

Honnan veszed hogy nem tudok helyesen írni? Úgy látom te nem tudsz

2020. okt. 5. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!