Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lányom a Gödöllői Református...

Lányom a Gödöllői Református Liceum 6 osztályos képzését próbálná meg. A tavalyi évben mi volt a legalacsonyabb ponthatár aki még bejutott? Esélylatolgatás miatt vagyok kiváncsi. A matek 4es a többi ötös.

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Bár nincs közöm ehhez az iskolához, szóval bocs hogy belevágok a témába, de szerintem tuti felvennék. Milyen iskola az, ahova nincs esélye bekerülni egy kitűnő diáknak 1 jegy híjján és még az is 4es.

Ha lenne 3as jegye azt mondom kérdéses, de így. Nyugodtan próbálja csak meg, ha mégsem veszik fel az nem az ő hibája lenne, hanem a lehetetlen oktatási rendszer f*szsága.

2020. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es: ha mindenki ebbe az iskolába szeretne járni, akkor elképzelhető, hogy a kitűnőkön kívül senkinek nincs esélye. Ez nem az oktatási rendszer fas*sága, hanem az iskola lehet annyira népszerű.


(Nekem sincs közöm az iskolához, én is csak beleugatok.)

2020. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Üdv! Én és a testvérem a líceumba járunk, és 2019es felvételin az öcsém volt az utolsó akit még felvettek a 60 pontjával. Neki volt 2-3 négyese, de a többi jegye ötös volt.

Egyébként nagyon jó gimnázium, én csak ajánlani tudom. A tanárok is nagyon kedvesek, a közösség is jó, nem lehet összehasonlítani egy állami iskolával:)

2020. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A linken lévő táblázatban meg tudod nézni a korábbi évek felvételi ponthatárait. A 2020-as adatokat még nem töltötték fel, de várhatóan még az ősz folyamán sor kerül rá.

[link]

Ha rámész a pontszámra az egérrel, akkor megjelenik egy információs szövegbuborék, amelyben többek között az áll, hogy a három hatodikos tagozatra jelentkezőket egy közös rangsorban tüntették fel.

2020. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!