Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A neptun kiirja hogy hany...

A neptun kiirja hogy hany pontom lett erettsegin? Vagy errol szolo dokumentum van valahol?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha a felvin jelentkezel és feldolgozták a pontjaid, akkor látod.

2020. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor pl ma nem latom sehol hogy mennyivel vettek fel?
2020. okt. 9. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Visszakereshetsz emailt vagy bármit, amiben esetleg tájékoztathattak korábban. Vagy, ami még jobb, kiszámolhatod most is a pontjaidat, a számolási mód ugyanaz.
2020. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Felre szamolok es nem bizok magamban meg a programot is mindig elnezem

Emailt kerestem de nem talaltam

2020. okt. 10. 04:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Oktatási Hivatal küldött "Besorolási határozatot" a felvételről. Abban benne van tételesen, hogy mire hány pontot kaptál. Le lehetett tölteni.

Én július 24-én kaptam az emailt az OH-tól. Ebben ez szerepel:


"A besorolási döntésről szóló határozat hivatalos tájékoztatás az Ön felvételi eljárásban elért eredményéről, amelyet az E-felvételi rendszerében talál: a www.felvi.hu honlapon a belépést követően az E-felvételi menüpontra kattintva és a felületre belépve, a Hivatalos iratok menüpontban. Postai úton ezt a dokumentumot nem küldjük ki, ezért kérjük, feltétlenül gondoskodjon az elektronikus irat megőrzéséről (mivel a későbbiekben szüksége lehet rá pl. ösztöndíj-, kollégiumi férőhely-igénylésnél, vagy egyéb felsőoktatási pályázatoknál).


Amennyiben a besorolási határozatot nem nyitja meg, azt akkor is átvettnek (közöltnek) kell tekinteni a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 41/C. § (1) bekezdése értelmében a kiküldést követő ötödik napon (kézbesítési vélelem).


Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a 2020. évi általános felsőoktatási eljárás E-felvételi rendszere legkésőbb 2020. október 1-ig lesz elérhető, ezt követően nem lesz lehetősége a besorolási határozat letöltésére."

2020. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nee en elfelejtettem letolteni erre mar akkor semmi eselyem hogy megtalaljam😥
2020. okt. 13. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!