Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazak ezek a pletykák a...

Igazak ezek a pletykák a Debreceni Egyetemről?

Figyelt kérdés

Debrecenben angol-német tanár szakra szeretnék menni de ma egész rossz dolgokat hallottam róla.

A német szakrol egy odajáro lány azt mondja hogy a tanárok direkt szivatják a tanulókat, kicsesznek velük stb.

Úgy fogalmazott hogy ott "kettyosok "a tanarok

Ez mennyire igaz?valakinek valamilyen tapasztalat?



2020. okt. 9. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

31 ezer hallgatója van a Debreceni Egyetemnek.

Mindenki hülye,csak a barátnőd fogkefe...

2020. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom ajánlani, hogy a kar oldalán keresd meg kik a tanárok, és a markmyprofessor oldalon olvass róluk értékeléseket. Ott többen írnak véleményt, valamivel talán megbízhatóbb, mint az egy-két embertől származó pletyka, aminek lehet, hogy semmiféle valóságalapja nincs is.
2020. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

“ A német szakrol egy odajáro lány azt mondja hogy a tanárok direkt szivatják a tanulókat, kicsesznek velük stb.”


Mindenhol találsz egy-két keserűbb diákot. Nem kell ezekkel foglalkozni.

2020. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Inkább a probléma az, hogy a diákok évről évre egyre hülyébbek, és olyanok kerülnek ide, hogy hihetetlen. 10x elmondanak valamit, de akkor se értik meg, a vizsgán megbukik, aztán a tanár a szemét, mert ő nem tudott semmit. Az én évfolyamom is tele van ilyenekkel.
2020. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is voltak g.ci tanarok, ez minden egyetem minden szakán előfordul. Ez ne vegye el a kedved.
2020. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem mondanám, hogy ez a DE legnagyobb hibája. Vannak idegesítőbb, szenyóbb dolgok is, amik viszont nem minden egyetemen vannak.

Pl. C vizsga fizetős, van kredtibüntetés, a Neptunon napokig tart rendezni egy számlát, mert csak gyűjtőszámláról lehet befizetni tételt (kártyával nem lehet fizetni, csak átutalással).

2020. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!