Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek át fognak állni...

Szerintetek át fognak állni digitális oktatásra a középiskolák?

Figyelt kérdés

Szlovákiában sem akartak átállást - mégis bezártak a középiskolák.

Csehországban sem akartak átállást - mégis bezártak a középiskolák.


Mit gondoltok, hamarosan itthon is átállunk digitális oktatásra?



2020. okt. 13. 16:20
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
41%
Brüsszel nem szólhat bele a magyar járványkezelésbe, ez az autonómia része. Egyébként Orbán még mindig tisztában van vele, hogy a középiskolák bezárása egy baromság, mert a diákok ugyanúgy eljárnának otthonról.
2020. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
32%

"Szerintem meg az oszi szunet elott bejelentik"

Szerintem meg jó, ha az őszi szünet vége felé bejelentik.

2020. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg ne jelentsenek be semmi ilyet, mert szükségtelen. Hagyják már ezt a nyomorult vírust lefutni, akár egy influenzát is, és élhetne mindenki, ahogy eddig. Ha valaki veszélyeztetett, az majd vigyáz magára.
2020. okt. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
66%

"Erdekes mar nem hisztek Orbannak?"



???? Létezik élő ember, aki annak a dakotának egy szavát is hiszi? Az se igaz amit kérdez!

AZ az ember az én szememben vagy 20 éve egy erkölcsi hulla. Egész egyszerűen nem tartom őt embernek. AZ egy erkölcsi hulla. Mindegy mit mond nincs jelentősége. Hazudik. Minden szava kamu.

2020. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
79%

"Szerintem meg jó, ha az őszi szünet vége felé bejelentik."


Így van. Jó ha 1-2 nappal korábban bejelentik.

2020. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
79%

"Ha valaki veszélyeztetett, az majd vigyáz magára."


És aki veszélyeztetett és napi 2 órát kénytelen utazni a buszon hogy bemenjen a szaros melóhelyére és napi 8 órát tölt el 100-150 másik állandóan változó ember társaságában (okt intézmény) az HOGY VIGYÁZZON MAGÁRA? Szkafander?

Mert ha nem megy be, akkor kirúgják.

2020. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
35%

#37 Ha annyira szükségtelen lenne nem álltak volna át a szlovákok, szlovénok.


Nem soká jön Ausztria is aztán mi leszünk a következők. Január 1-ig mindenki kibírja.

2020. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

" Január 1-ig mindenki kibírja."


Ja és a Szlávik Dr. nyilatkozta hogy nem kéne más csak egy 2 hetes teljes de valóban teljes leállás és megoldódna a kérdés.

A teljes alatt boltok iskolák hivatalok sőt tömegközlekedés is értendő!

De ezt nem merik meglépni.

2020. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

40, Nem akarok szemét lenni (de az leszek), természetes szelektálódás. A gyengébbje elhullik... Nem tudok mást mondani.


Nem borulhat fel az egész világ a "veszélyeztetettek" miatt. Van mikrobiológus ismerősöm. Azt mondta, évente jönnek elő ismeretlen vírusok, amik szintén okoznak járványokat, olyan mértékben, mint a covid, csak azokat nem kapják fel ennyire. Aki bacimániás, az egész életében járkálhatna emiatt valami steril buborékban.

Nemrég beszélgettem a vonaton valakivel. Neki a vállalkozásai dőltek be emiatt a hisztéria miatt. Pedig jól állt, de szinte mindene ráment. Azt mondta, volt olyan amikor azt gondolta felakasztja magát. Hát így öl a "covid".


41, nem, nem bírja ki mindenki. Sokan fognak tönkremenni emiatt. Múlt héten még jártam a szlovákoknál. Beültem a szokásos reggelizős helyemre. A pultos mondta, hogy milyen korlátozások jönnek, és ott is tele az emberek hócipője ezzel. A pultos már átesett a betegségen (45 körüli nő), túlsúlyos, és van egy örökletes szívbetegsége. Azt mondta, influenza-szerű tünetei voltak. 5 hete én is átestem rajta, annyi volt kb. mint egy nátha. Annyi, hogy náthánál 2-3 nap múlva már érzed a szagokat, de én most nem éreztem kb. 2 hétig.


Előbb-utóbb mindenki át fog ezen esni, mert nem lehet a végtelenségig 100%-osan védekezni, és a maszk, meg a fertőtlenítő, meg a másfél méter NEM fog megvédeni! Majd amikor már ti is átestetek rajta, akkor fogtok rájönni, hogy milyen eltúlzott volt ez az egész.

2020. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!