Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a Csokonairól?

Vélemény a Csokonairól?

Figyelt kérdés
8.os vagyok és ebbe az iskolába szeretnék járni jövő szeptembertől.Az átlagom 4.5 fölött van. Biosz tagozatra szeretnék menni. Azt is hallottam hogy nem lesz nyíltnap úgyhogy ezért szeretnék tudni egy pár dolgot a suliról. Milyenek a tanárok? Kb hány pontos felvételit kell írjak? Mennyi esélyem van hogy felvegyenek? Milyen a társaság? A Kettesy Aladár Kollégium milyen?

2020. okt. 17. 09:21
 1/2 egytanulo ***** válasza:
Ha 4,5 feletti az átlagod akk sztem még választhatsz egy erősebb gimit is (pl. Fazék, vagy TÁG)
2020. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Na ez jó :D

Én kérlek szépen most vagyok végzős, pontosan ezen a tagozaton, ebben az intézményben, amiről beszélsz.

És nagyon bánom hogy ide jöttem, őszintén.

Ha komolyabb célokon gondolkozol, pl.: orvosi, vagy erősebb tudományos végzettség biológiából, ne ide gyere, főleg ne 4,5 átlaggal. Én emlékszem, csúnyán elszúrtam a felvételit, így kerültem ide. Neked van lehetőséged jobbat választani, azt ajánlom tedd ezt.

TÁG, Kossuth vagy Fazék bármelyiknél komolyabb a tagozatos képzés, mint itt. Itt röhej. Mikor jelentkeztünk mindenki (én is) orvosnak készült a szakon. Most kb 1/3-a akar annak menni, de mind jó pénzeket kifizet különtanárra ezerrel, mivel az iskolai fakultáció és képzés egy kuka.

A tanárok vegyesek nagyjából, nem tudom kollektivizálni őket vagy általánosítani, mindig van jó arc, kevésbé jó arc, az igazgatónő nagyon nagy arc, tanárom is.

Tájékoztatásképpen, én 47 pontos hulladék felvételit írtam és így is bekerültem. Úgy hogy a szóbelit is nagyjából teljesen elszúrtam anno.

Szerintem ezzel mindent elárultam, nem ajánlom :D.

2020. okt. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!