Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az ELTE TTK-n tanulok,...

Ha az ELTE TTK-n tanulok, bejárhatok a többi karon tartott órákra is?

Figyelt kérdés
Főleg a BTK-s, nyelvszakos órákra lennék kíváncsi. Van valakinek tapasztalata ebben?

2020. okt. 17. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Az egyetemi előadások mindenki számára szabadon látogathatók. Akár egyetemista vagy, akár nem.
2020. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Ezt azért nem hinném. De gyakorlatilag bemehet, ha nincs valami kártyás belepteto rendszer, azt el tudom képzelni. Csak az a kérdés, hogy bele fog-e férni a napjaiba, hogy a két kar között ingazzon.
2020. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nálam (BTK) is volt már PPK-s hallgató, több is. De például a Corvinus nem engedi.
2020. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az eloadasok tenyleg nyilvanosak, mas kerdes, hogy a mostani helyzetben beengednek-e, vagy meg vannak-e tartva egyaltalan az egyetemen... 200-300 fos eloadasokon senkit nem erdekel, ki vagy es honnan, en mar 2 egyetemre is maszkaltam igy, es szerintem jol tettem, mert tok erdekes dolgok voltak... :D
2020. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem értem, miért lettem lepontozva. Ez szerintem köztudott dolog. Akárki bemehet az előadásokra, ez így volt 10 éve is már és most is így van.
2020. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


#1 Én is hallottam ilyesmit, de az egyetem honlapján nincs feltüntetve sehol :/


#4 Köszi! Szerencsére csak jövőre lesz aktuális a dolog.


Arról tudtok valamit, hogy hivatalosan is felvehetem-e ezeket a tárgyakat (kreditért)?

2020. okt. 18. 00:21
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
OE-n szinte mindent fel lehet venni szabválnak, akár MSc tárgyat is, kiscsoportos törzsanyagi tárgyak a kivételek, mint szabadkezi rajz.
2020. okt. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Szép is lenne... Akkor felvételi nélkül is szerezhetne diplomat barki.
2020. okt. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Bejárni be lehet, hallgatni. A kredit már más dolog. TO-n érdeklődd meg!
2020. okt. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen kervennyel van lehetoseg "áthallgatónak" lenni, talan par szabvalt elfogadnak igy, ezt nem tudom pontosan, ezt a tanulmanyi osztalynal kell megkerdezni
2020. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!