Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pázmány Jogi Kar jogász...

A Pázmány Jogi Kar jogász szájról mesélnétek egy kicsit?

Figyelt kérdés

Most 12.-es vagyok és jogásznak készülök.

Milyen ott az oktatás?

Milyenek a tanárok?

Milyen első féléves tárgyak vannak?

Sok a lány?



2020. okt. 19. 12:53
 1/8 anonim válasza:
67%
Na, te se sokáig fogsz oda járni, ott ugyanis nem a csajokat kell kergetni, hanem tanulni kell.
2020. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tanulás az első, tudom
2020. okt. 19. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Életem legrosszabb két éve volt, amit ott töltöttem. Egy felüdülés volt, amikor máshol folytathattam. Az oktatás színvonala szerintem gyenge-közepes, az ELTE-n sokkal jobb. A Tanárok egy része embertelen, lelki sérült volt. Tantárgyak hasonlóak, mint máshol. Lányok is hasonlóak.

Én egy másik egyetemet választanék. (ELTE, Károli)

2020. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

A második hozzászóló pont leírta az ELTE-t. Az oktatók nagyon hallgatóbarátok (nyilván vannak kivételek), az oktatás színvonala pedig ugyanolyan, mint a legtöbb magyar jogi karon (Magyarországon kiemelkedően színvonalas oktatás nincs is).

A KRE-t semmiképp sem ajánlom viszont. Nekem az ELTE hozzáállása sem és a tanmenete sem tetszik. Akkor már inkább Szeged, vagy Pécs.

2020. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi
2020. okt. 21. 10:02
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Alátámasztó a feljebb irtakat. Én is otthagytam a PPKE JAk jogászt. A tanárok undorítoak! A diaktarsak ennek megfelelően aljasok, a lányok fúrtak és jegyzettel sem segítettek egymást. 90% no a szakon. Én 2,5 évet bírtam, de megkonnyebbultem mikor kileptem
2020. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
A hazugsagokat nem kell elhinni. Ha komolyan veszed, teljesíthető a szak. Nagyon értékes plusz ismereteket szerezhetsz és az értékrended is kialakul a tanulmányaid során. Két dolgot tudnék felsorolni negatívumként, de gondolom ez más egyetemeknél is így van: egyrészt nulla a diákélet ( uram-bátyám rendszeren alapuló hallgatói szervezetek ergo ha nem vagy haver nem kerülsz be), illetve van 1-2 nagyon nem korrekt tanár. Nem kell megijedni, nem egyszerű a jogász szak sehol sem de az ország vezető jogi karáról van szó!:) sok sikert a pályaválasztáshoz!
2020. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"Ha komolyan veszed" 😆😆

Volt nem egy tanár hölgy akinél nem egy haverom úgy ment át hogy flortolt velük. Nem nevesitem őket. Az egyik egy elsős tárgyat tanító öregasszony a másik felsőbb évfolyamon. Ez aztán az országos színvonal. A lányokat azt sem tudják hogy buktassak, egy 3 napos büntetőjog felkészüléssel meg levizsgazik egy pasi

2020. dec. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!