Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha problémám van egy tantárggy...

Ha problémám van egy tantárggyal kapcsolatban, akkor kinek kell írni?

Figyelt kérdés
Egyetemről van szó, ilyen elearninges/techinkai probléma. Ez esetben kihez kell fordulni; az oktatóhoz vagy a tárgyfelelőshöz? Mi a különbség egyáltalán a kettő között?

2020. okt. 25. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Oktato tobb is lehet, tantárgyfelelos csak egy. Hogy melyikhez celszeru fordulni, az a konkret problema jellegetol fugg.
2020. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem jelenik meg egy tárgy/kurzus az e-learningben. Most nem tudom, hogy nem vagyok hozzárendelve vagy mi van.
2020. okt. 25. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel inkább az IT részlegnek kell írni. Ha nem tudod, mi az elérhetőségük, a TO-n kérdezd meg.
2020. okt. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a tárgyfelelőshöz fordulnék, mert minket ők rendelnek hozzá az órákhoz. Nem tudom nálatok ez hogy működik.
2020. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én első körben mindig a tanárnak írok, ha problémám van a tárggyal. Ha nem is az ő feladata azt megoldani és abban konkrétan nem is tud segíteni, akkor is tovább tud irányítani az illetékeshez (sokszor szimplán ők is megteszik, ha arról van szó és kvázi elintézik helyettem) és eleve jó, ha tud róla.
2020. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Alapvetően egyetértek az előttem szólókkal, de ez egy speciális kérdés. A tanárok többségének fogalma sincs a digitális oktatás technikai hátterével (életkortól függetlenül). Ezért írtam, hogy TO és IT, nekem is volt ilyen problémám a félév elején, én ezt csináltam, és meg is oldódott a probléma.
2020. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engedjétek meg, hogy szummázzam az eddig elhangzottakat. Kérdező, teljesen mindegy kinek írsz a felsoroltak közül, így vagy úgy meg fog oldódni. :)
2020. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!