Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik vidéki egyetemen...

Melyik vidéki egyetemen érdemes elvégezni a pszichológia BA-t?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok kérdést olvastam, de túlnyomó részt csak a fővárosi egyetemek képzéséről kaptam bővebb információt://

Pécsről jókat hallottam, de pl. : Szegedről,Szombathelyről és Debrecenről jóformán szinte semmit.

Elsősorban személyes tapasztalatok érdekelnének vagy olyanoké, akik az adott karon tanulnak ^^

18/L



2020. okt. 26. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Debrecen
Pécs
Szeged
Szombathely
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A Szegedi képzés nagyon jó, legalábbis én nagyon szeretem. Nagyon barátságos a hangulat, kevesen vagyunk, és így eléggé összetartó a csapat. A tanárok nagyrésze jófej, ért a dolgához, és korrekt. Meg Szeged mint város is nagyon szuper, egyetemistabarát.
2020. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is Szegedre járok,nagyon jó! :)
2020. okt. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Szombathelyre járok és szeretem. Nem vagyunk ötvenen, nagyon baráti a hangulat a tanárokkal is, jók az órák. :))
2020. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bp miért nem jó?
2020. okt. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4


Mindenképpen budapesti egyetemet fogok megjelölni 1.helyen,de


1- a magas ponthatár és a jelentkezők száma miatt nem is biztos, hogy felvesznek :D


2-a közelsége miatt valószínűleg ingáznék és az említett vidéki egyetemeken nagyobb valószínűséggel kapok kollégiumi elhelyezést

2020. okt. 31. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeged akkor csak úgy releváns, hogyha csak az Eltét jelölöd előtte,mert ott magasabb ponthatár szokott lenni mint a többi Pesti egyetemen...
2020. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szombathelyre járok pszichológia szakra, nekem csak jó tapasztalataim vannak a képzéssel kapcsolatban.

Tavaly, ha jól emlékszem itt volt a legalacsonyabb a ponthatár (400 pont) államilag finanszírozott formában, idén 60 fővel fog indulni a képzés. Kollégiummal kapcsolatban annyit mondanék, hogy itt mindenki kap kollégiumot, aki igényel. Emellett az ösztöndíjak is nagyon jók!

Nyilván egyik képzés sem tökéletes, de összességében csak ajánlani tudom a szombathelyi képzést!

Ha esetleg bármilyen kérdésed van, írj nyugodtan, szívesen segítek! Sok sikert az érettségihez! :)

2021. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!