Mi az a síszünet?

Figyelt kérdés
Olvastam itt Gyakori Kérdéseken egy kérdésben. Én is fiatal vagyok, de ilyenről, soha az életemben nem hallottam. Maximum, Németországban vagy Oroszországban, vagy valahol olyan helyen tudnám elképzelni, ahol sok hegy van és van havazás is.

2020. nov. 1. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Sok iskolában valamikor télen van egy pár napos szünet, hétvégéhez hozzátoldva, hogy mehessenek az emberek síelni pl. Sokszor szerveznek is csoportos síelést Ausztriában pl.
2020. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Talán még 15 éve volt ilyen, azóta tényleg nem jellemzõ.
2020. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl. minden évben van.
2020. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az en sulimban (és igazából minden ismerősöm iskolájában) is van ilyen, a sítábor időpontjában, hogy akik részt vesznek rajta, azoknak ne kelljen pótolniuk a tananyagot.
2020. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Van még egy-két suliba még,de sajnos már nagyon kikopott.
2020. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ilyen egyezményesen nincs, mint például az őszi szünet... Úgy látszik, ezt az iskola adja ki azoknak, akiknek van.
2020. nov. 1. 17:06
 7/11 A kérdező kommentje:
Én például nem szoktam síelni és nem is akarok, szóval nem tudom, hogy ez hogy is van. Csak azoknak szünet, akik síelnek??
2020. nov. 1. 17:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szünet. Ha síelsz, akkor síelsz, ha nem, aludsz otthon. :)
2020. nov. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1-2 éve hozták vissza, igazából sima szünet, de aki akar síelni a családdal itt el tud menni és kevesebb a hiányzás
2020. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Téli szünet és tavaszi szünet között elég sok az idő, főleg, ha húsvét késői időpontra esik. Ezért, az igazgató által kiadható pár szünnapból tömbösítve szoktak kiadni pár napot síszünet néven sok iskolában. Ez főleg ott jellemző, ahol ez alatt az idő alatt van valamilyen, az iskola által szervezett sítábor, de ettől függetlenül is van, ahol szokás.
2020. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!