Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom megnézni hogy anno...

Hol tudom megnézni hogy anno mennyi ponttal vettek fel egyetemre? Felvin, neptunban vagy valahol meg lehet nézni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne. Köszi!

2020. nov. 1. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Neptunban nem, felvin egy idő után megszűnik a profil, így maximum egy-egy elkallódó email-ből talán megtudod. De ha BME-re vettek fel, akkor nem okozhat gondot a pontszámod kiszámolása sem.
2020. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom pontosan melyik tantárgyakat számították választottnak. Illetve van még egy kérdésem, erre nem emlékszem pontosan. Ha emelt angol érettségi ( 5ös lett) a választott, akkor az ugye +50 pont. Viszont ebben az esetben is hozzáírják a +28 pontot ha ez egyben a nyelvvizsgám is?
2020. nov. 1. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Te választottad a tantárgyakat, nem ők, így sem emlékszel? Gondolom a legjobb jeggyel abszolvált tantárgyaidat választottad, abból tudsz kiindulni.

Milyen szakra jelentkeztél? Mert ha nem felvételi tárgy az angol, akkor az emelt szintért nem kaptál +50 pontot, csak +28-at a nyelvvizsgáért. Ha pedig felvételi tárgy volt és abból számították a pontjaidat, akkor az 50 pontot kaptad meg, a +28-at nem, mert egy nyelvből csak egy jogcímen jár pluszpont.

2020. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom régen hogy volt, de mostanában a postai úton érkező értesítő levélben is benne van, hogy hány pontot értél el és hány pont volt a minimum.
2020. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!