Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha bemegyek az egyetemre egy...

Ha bemegyek az egyetemre egy olyan kurzsra, amit minden logika szerint lehetne távoktatásban és COVIDos leszek, az kinek a hibája?

Figyelt kérdés

Ha bemegyek az egyetemre egy olyan kurzsra, amit minden logika szerint lehetne távoktatásban - vagyis egy előadásra, aminek az anyagát a tanár nem rakja fel netre és kötelezővé teszi a bejárást


és COVIDos leszek, mert bár a tanár hord maszkot a diákokat nem kötelezi rá


az kinek a hibája?


Mert ha csinált volna a tanár az anyagból egy 2x60perces videó előadást akkor az 100%ba felért volna az órával és abból mindki le tudott volna vizsgázni.


Ha ott elkapom a COVIDot az kinek a hibája?

Ha haza viszem onnan a COVIDot és valamelyik családtagom belehal az kinek a hibája?


Vagy azt várja el az egyetem, h döntsék úgy, h nem kell a kredit és fogadják el, hogy nem ad semmiféle alternatívát a teljesítésre a járvány miatt?



2020. nov. 1. 22:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Az egyetemek lehetővé tehetik azt, hogy egy tanár ne online, hanem jelenléti formában tartson órát. Ha az egyetem másképp nem rendelkezik, a tanár ezt megteheti büntetlenül.
2020. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Az egyetem gondolom úgy van vele, hogy nem kötelező oda járnod...
2020. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Ez kicsit úgy hangzik mintha nem akarnál egyetemre járni mert otthon sokkal kevesebb idődbe telne az anyagok feldolgozása és ez mellett több szabadidőd lenne. Amivel csak annyi a gond hogy akkor minek iratkoztál be egyetemre ?
2020. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó az anyag ugyanannyi elhiheted. Nalunk is a legtöbb tanar online tart órat, igazabol magat a járkálást az órákra sporolod meg. Meg hogy kiküszöbölve a tömegközlekedést es a zsúfolt termeket kevesebb az esélyed elkapni. De en sem örülök hogy van egy két tanár aki eloben tartja. Ez kulonosen a nagyobb kockazat mellett azert is csodas mert meg kene oldani hogy kb 20 perc alatt otthonrol eljuss a suliba meg vissza. Mivel elotte meg utana is ora van. Igazabol előadást mondjuk azt hogy tartanak..de altalaban felolvasást tartanak vagy annyit se er az óra. Mindegy hogy élő vagy online. Gyakorlat eseteben nyilvan mas. Amugy eleg egyoldaluan kezelik a helyzetet, teged hibaztatnak , kitoltetik a papirt hogy nem vagy beteg de az oktatokkal mi van? En sem ertem hogy ami nem feltétlen szükség minek erőltetni.
2020. nov. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!