Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetemről kik...

Debreceni Egyetemről kik kaptak tájékoztatást online oktatásról?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, BTK-n és ÁJK-n kaptak.

2020. nov. 6. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

TTK nem

Én is BTK-t és GTK-t hallottam

2020. nov. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A TTK is "el fog bukni" hamarosan csak ennyit mondok. a másik két kari vezetésnek legalább volt annyi esze hogy meglépje azt magától amit a TTK is hamarosan meglép majd külső ráhatásra...
2020. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak a GTK-ról hallottam. De haverom, aki a BTK-n tanul törit, már szeptember közepe óta otthon van távoktatásban.
2020. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy mindenhol lesz vmi korlátozás.

A TTK-t szerintem hasonló okok miatt nem akarják átállítani távoktatásra, mint az ÁOK-t: mindkettőn vannak gyakorlatok.

De elvileg minden karon lesz valami szigorítás. Talán az előadások és szemik online lesznek.

2020. nov. 7. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, közben már jött az email, mi is átállunk hétfőtől (TTK), laborok maradnak csak személyesen. Holnapig írják meg a részleteket a tanárok
2020. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
DE-GYGYK, mi is átálltunk! Végre! Most jött az email oktatótól!
2020. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol átállnak most már, de még nekünk nem küldtek semmit, csak annyit tudni, hogy nem teljesen online lesz.
2020. nov. 7. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!