Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Orbán Viktor bezáratja a középiskolákat ezen a héten szerdán?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Már bejelentette ....
2020. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom. A véleményeteket kérdeztem.
2020. nov. 9. 15:18
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Az egyetemeket is.
2020. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Itt volt az ideje már ennek. De én nagyon meglepődtem az orosz vakcina belobogtatása után. Na, meg csütörtökön jön Izland is.


Off: legalább jó indok lesz az aranylábú fiúknak a zárt kapu, meg Szoboszlai hiánya, miután Izland gólokkal nyerni fog......

2020. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Az oktatás hatékonysága nulla lesz és sok szülőnek okoz majd gondot a gyerekre felvigyázás. A vírus ettől nem fog csökkenni.
2020. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

#5

Az általános nem zárják be. Egy 15+-ossal had ne kelljen már otthon maradni.

2020. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

"Az oktatás hatékonysága nulla lesz és sok szülőnek okoz majd gondot a gyerekre felvigyázás. A vírus ettől nem fog csökkenni."


Ha egy középiskolásra vagy egyetemistára vigyázni kell, akkor ott nagy baj van.

2020. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Altalanos sulit is bezarhatna. Alsosoknak ugyelet, a felsos meg mar el van egyedul otthon. Igazsagtalannak tartom altsulis tanrkent h mi szopunk, a kozepsulis tanaroknak meg semmit nem kell csinalni
2020. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Teljesen felesleges volt, mert a diákok nem fognak otthon maradni. Ő maga mondta pénteken.
2020. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Igazsagtalannak tartom altsulis tanrkent h mi szopunk, a kozepsulis tanaroknak meg semmit nem kell csinalni"


Semmit? Ugyanúgy órát tart. Te, hogy tartassz órát az elsős gyerekeknek online? Ahhoz még kicsik. Vagy majd óvodák is online nyomják? Amúgy meg titeket folyamatosan tesztelni fognak. Szóval örülj!

2020. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!