Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek azok az egyetemek,...

Melyek azok az egyetemek, amelyek mégsem állnak át online oktatásra? Ezt a döntést mivel indokolják a rektorok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmelweis Egyetem tudtommal. Orvosi gyakorlatot elég nehéz telefonon át szerezni.

Esetleg más orvosi karok. Más egyetem nem hiszem, hogy lesz ilyen.

2020. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosi is. "A nagy manualitást igénylő gyakorlatok -Anatómia, Kémia, Patológia, Kisállatgyógyászat, Lógyógyászat, Haszonállatgyógyászat,Mobilklinika, Farmvizit, Állatorvosi szemészet - kontakt óra kereteiben kerülnekmegtartásra"

Egyelőre a hivatalos infó az, hogy a koli is nyitva marad.

2020. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Szóval akkor ott marad a jelenléti oktatás, ahol nagy szerepe van a gyakorlatoknak is. Valójában azért kérdeztem rá, mert valaki írta egy másik kérdésnél, hogy pl. a DE sem áll át digitális oktatásra, és ezt furcsálltam.
2020. nov. 12. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A DE ha jól tudom, hétfőig is 100% jelenlétivel ment. Számomra kicsit meglepő is, hogy még senkit nem hallottam balhézni ezen. (Úgy értem, egy irodalom előadást pl tényleg semmi nem indokolja, hogy egy járvány közepén jelenlétben legyen.) Viszont nekik is van orvosi karuk, szóval ott érthető ugyanúgy, mint a SOTE-nél.


Viszont azt látom a DE honlapján, hogy kiürítik a kollégiumokat, szóval mégsem hiszem, hogy jelenléti órák maradnának.

2020. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4: Igen, mondjuk egy BTK-n én sem tartom indokoltnak, hogy be kelljen járni ebben a helyzetben. Talán ír majd valaki, aki megerősíti, esetleg cáfolja.


Megkérdezhetem, hogy Te melyik egyetemre jársz?

2020. nov. 12. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

BME. Worst of all :)


Máig nincs konkrét infó, hogy mégis mi lesz. A kollégiumokat mondjuk kiürítik, szóval kötelező óra feltehetőleg nem lesz jelenlétben.

2020. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: a medikusok pont benne vannak a kivételek között, így nem kell a kolit elhagynunk.
2020. nov. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: igen, de a kérdező azt állította, hogy a DE nem áll át távollétire, erre írtam, hogy a legtöbb hallgató esetén kénytelen lesz.
2020. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6: :) Nálunk 16-án állnak át online oktatásra a hibridről, legalábbis eddig úgy néz ki (jelenleg rektori szünet van).


#8: Ez így ebben a formában nem igaz, én is csak máshol-mástól olvastam. :) Akkor nagyon úgy tűnik, ahol a gyakorlati oktatás nem igényli, beadják a derekukat az egyetemek.

2020. nov. 13. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!