Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tudnék lógni online óráról?

Hogy tudnék lógni online óráról?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, hogy milyen kifogásokat javasoltok. Középiskoláról van szó (12. évfolyam).

2020. nov. 12. 21:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
A macska leverte a modemet és ripityára tört.
2020. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Elment az internet (nem tudják ellenőrizni). Persze akkor facebookon, se sehol ne legyél fent.
2020. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
51%
Nézd meg a south park pandemic specailt, abban van Cartman-nek egy trükkje.
2020. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sok eszed lehet, hogy érettségi előtt lógni akarsz...
2020. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Ne akarj abban az évben lógni, mégis mi indokolja ezt egyébként? Nem hiszem el, hogy nem tudsz pár órát végig ülni a gép előtt.

Egyébként meg ha annyira akarod, mondd azt, hogy nem tudjátok kifizetni a wifi számlát. Sok szerencsét a mekiben.

2020. nov. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Utolsónak: azokon az órákon nem kívánok részt venni, amelyeknek a továbbtanulásom szempontjából semmi jelentőségük nincs. Nem szeretem pazarolni az időmet. Bár nem gondolom, hogy magyarázattal tartoznék, de azért megnyugtatlak: a 11 éve kitűnő tanulmányi eredményemmel pont nem a mekiben fogok kikötni. Azt javaslom, ha valaki feltesz egy rendkívül egyszerű kérdést, ne szóld le azonnal az illetőt, hiszen fogalmad sincs a kérdező személyéről, hátteréről, céljáról. Semmi haszna nincs ennek a savanyú, lekezelő, suttyó stílusnak, amit itt annyi ember megenged magának.
2020. nov. 13. 09:47
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Jajj, ez a "nincs igazad, mert nem látsz a dolgok mögé" dolog szerintem dögunalom :D a lógás akkor is lógás, remélem majd elveszik tőletek a családi pótlékot :)
2020. nov. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%

Én se járok online órákra, többek közt azért sem mert mire felkelek vége az összesnek :D


De nem is gondolnám azt, hogy egy olyan embernek aki jelenléti órán se jegyez meg semmit annak egy videochat többet ad át.


Én sem vagyok rossz tanuló, bár igaz, annyira jó se mint a kérdező de eddig mindent itthon magamnak kellett megértenem mert órákon sose ment.


Szerencsére nekünk nem jár igazolatlan ha nem mész be online órára.


Mondd azt kérdező, hogy nem tölt be az az alkalmazás ahol videochateltek. Pl. Lefagy a Zoom állandóan.

2020. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
De jóindulatú vagy 7-es...
2020. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

Kilences, nem vagyok rosszindulatú, de ha már a tanárok fáradnak azzal, hogy megtartsák azokat a nyamvadt online órákat, akkor járjunk már be rá.

Egyébként meg mindennek következménye van, és ezt meg kell tanulni, csak a kérdező éppen próbálja elsumákolni a kötelességeit.

2020. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!