Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan tanár (vagy hallotta...

Van olyan tanár (vagy hallottatok ilyenről), akinek kétszer sikertelen lett a minősítési eljárása (portfólió+tanítás) és emiatt elbocsájtották az iskolábaól? Vagy ez csak riogatás, és másodjára, ha fizetsz érte (70), akkor megkapod a ped II.-t?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de milyen az a minősítési eljárás? Mit várnak el?

Kifejtenéd kérlek? Mit jelent pontosan a portfólió készítés?

Érdekel a tanári pálya csak emiatt kérdezem.

2020. nov. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Majd leírom. De ez élet-halál, ha nem sikerül, akkor 5 év egyetem megy a süllyesztőbe. Félek nagyon. Remélem elfogadják.
2020. nov. 16. 20:08
 3/14 anonim ***** válasza:

Drukkolok kérdező hogy sikerüljön!

Várom majd a választ és köszi előre is.

2020. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. nov. 17. 17:54
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Bocsánat, de aki nem tud átmenni egy minősítőn, az alkalmatlan a pályára.

Change my mind.

Vagy mondd el, hogy mitől félsz.

2020. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Többen megbuktak már.
2020. nov. 20. 22:36
 7/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ezen megbukni? Őszintén érdekel. Még nem is hallottam ilyet.

Nekem is vmi 95% lett, pedig semmi extrát nem csináltam.

2020. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt buktatják meg, aki nyíltan hangoztatja, hogy baromság az egész, és nincs semmi értelme. Ha úgy csinálsz, mint aki fontosnak tartja ezt, és olyanokat mondasz, amiket hallani akarnak, akkor át fognak rajta engedni... Bejönnek az iskolába, először majd az igazgatóval beszélgetnek, aztán behívnak és bemutatkoztok egymásnak stb. Mondd azt, hogy örülsz ennek az alkalomnak, mert ezáltal is fejlődhetsz szakmailag bla bla. Biztos nem fognak ezután megbuktatni...
2020. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Elvileg online lesznek majd tavasszal is minositesek.
2020. nov. 22. 15:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Jelenleg februárig folyik az online minősítés.


Szerintem is nagyon nagy bajnak kell ahhoz történni, hogy megbukj. Esetleg, ha nem tartod be a határidőket, nem jelensz meg, nem azt töltöd fel amit kérnek, akkor lehet gond, de nem egy komoly vizsga, inkább csak formaiság. Én még senkiről nem hallottam, akinek 90% alatt lett volna.

2020. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!