Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg ilyen stresszes az...

Tényleg ilyen stresszes az egyetem? Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Mérnöki szak.

Szinte semmihez nincs kedvem, főleg most a vírus miatt is. Szar a kedvem is stb.


2020. nov. 18. 00:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Miért kellett lepontozni? Megkérdezte a kérdező, hogy mennyire érzem stresszesnek az egyetemet, amire leírtam a véleményem.
2020. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem. A közhiedelemmel ellentétben, hogy a zenészek nem csinálnak semmi, nagyon kemény és stresszes. Szinte folyamatosan aggódom valami hülyeség miatt, pedig napi 4 órát gyakorlok a hangszeremen. Sajnos ez ilyen, bármilyen kart választ az ember. Ha viszont szereted, akkor csakis ez számít. A siker kulcsa az az út, amit képes vagy végigjárni érte.
2020. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Közhiedelem? Nem hiszem hogy az lenne. Rengeteget kell gyakorolniuk, ezzel mindenki tisztában van. Mindig is csodáltam őket, mégis hogyan képesek első látásra eljátszani mindenféle kottát, vagy éppen improvizálni, komponálni.
2020. nov. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
13 Köszönöm szépen! Sok ismerősömtől hallottam, hogy lazítani járok oda, mert nem akarok semmi ,,normális'' munkát végezni. Ezen mindig eléggé kiakadok, de nagyon örülök, hogy Te ilyen jól látod a helyzetet.
2020. nov. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Művészetekkel sokszor lenézőek az emberek...
2020. nov. 20. 11:42
 16/19 anonim ***** válasza:
60%
Igen, lehet hogy azért mert gimiben jártam zongorázni, és hát fantasztikus volt, meg gitározni is próbálok. Szerintem a világnak művészekre is nagy szüksége van, nem csak atomfizikusokra.
2020. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, annyira nem stresszes most az egyetem, de én is egy kicsit belefásultam az egészbe. Igazi antiegyetemista vagyok,mert absztinens vagyok, otthonülős vagyok, nem igazán járok bulikba, de még számomra is nagyon sz-r ez az egész... Hát milyen lehet ez egy extrovertált embernek? Gondolom szörnyű.


Nekem az ad motivációt, hogy végre van munkahelyem, sikerült megcsípni egy gyakornoki pozit, tudok végre pénzt keresni, és a jövőmet építeni.


20F

2020. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem értem a 14-es 16-osat nem értem miért pontozták le. Amúgy ezt az egész pontozós cuccot is hülyeségnek tartom. 90%ban csak a véleményeket pontozzák le ha nem tetszik, 10% kb amikor tényleg csak trollkodás stb. Attól mert valakinek más a véleménye nem kell lepontozni. Gondold el ha mindenki egyetértene mindenkivel mindig mindenben... miről beszélgetnénk? 😊
2020. nov. 21. 01:50
 19/19 anonim ***** válasza:
51%
Engem sem érdekel ez a pontozásos dolog, úgyhogy ha van kedvetek nyugodtan lepontozhattok, nem zavar.
2020. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!