Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan aki már csak túlélni...

Van olyan aki már csak túlélni akarja az egyetemet, vagy régen volt így?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy bele tettetek az egyetembe 2-3 esetleg 4 évet és elég kevés van már hátra, így kihúzzátok vagy kihúztátok.

Sajnos úgy érzem, hogy az elején még meglévő lelkesedést az oktatás vagy annak hiánya teljesen kiölte karöltve a sok felesleges tölteléktárggyal.

Már nem sok van a diplomáig sem tárgyakkal sem félévvel, de már inkább csak a papírért csinálom. Pár éve még szívesen odaültem a könyvek fölé, de ma már olyan szenvedéssel megy mintha a fogamat húznák. Magolom a sok hülyeséget, amiről tudom, hogy 2 hét múlva már elfelejtem, a házikat meg már a hátam közepére sem kívánom, ahogy a vizsgás stresszelést sem. Azt sem tudom mikor keltem fel utoljára igazán kipihenten.

Lehet kiégtem, nem tudom. Más is volt/van így?

nov. 18. 22:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló, mi az a 3 diploma? Dolgozol is mellette?

tegnap 15:34

"mi az a 3 diploma? Dolgozol is mellette?"

1. mi közöd hozzá

2. dolgoztam már az első diplomám mellett is(végzősként) nemhogy a 3. mellett...

Biztos közmunkás vagy. :D

Hahahahahahahahhahahaha

Ugye milyen sértő volt a kérdésem?

nov. 20. 17:29
 22/23 anonim ***** válasza:

Persze, volt ilyesmi. Azt nem mondom hogy ne lettek volna jó dolgok is, de a szenvedős rész nagyobb volt. Érdemes meghallgatni:

[link]

nov. 21. 23:48
 23/23 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele utolsó.

A jó dolgok a félév első 1-2 hete és a vizsgaidőszak vége. A többi általában görcsölés mindenen.

Sajnos amit mond, az igaz.

nov. 22. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!