Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tanuljak genetikát,...

Honnan tanuljak genetikát, hol gyakoroljak genetika számolásokat emelt biológia érettségire?

Figyelt kérdés

A 12.-es mozaikos könyvnek nincs megoldókulcsa, és az elmélet sem teljesen érthető számomra.

Hallottam az Ötösöm lesz genetikából könyvről, ez mennyire diákbarát? Az érettségi szempontjából hasznos, segít az öröklődésmenetek megértésében?



2020. nov. 19. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a könyvet, de nincs az iskolai könyvtárban, vagy nem tudják megrendelni? (Saját példámból indulok ki, mert nem sokat jártam a könyvtárban, pedig néha hasznos lehet.)
2020. nov. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van-e az iskolai könyvtárban mert digitális oktatás van
2020. nov. 20. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha megoldod az előző évek érettségi feladatsoraiból a genetika részt, az a leghasznosabb.

[link]

Itt van a feladatok jegyzéke témakörönként:

[link]

2020. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van #3 , de feladatokat megoldani csak akkor tudok ha értem az elméleti hátteret
2020. nov. 23. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor először sajátítsd el az elméleti tudást, azután fogj neki. Rengeteg tankönyv van, kutakodj. Szerintem a Mándics a legjobb.

[link]

2020. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!