Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki nem orvosis...

Van itt olyan, aki nem orvosis és behívták tesztelni?

Figyelt kérdés
Elvileg első körben az orvosisoknak kellene menni, nem? Én egészségügyis vagyok és hívtak, ráadásul elsőéves. Én nem értem, mi alapján döntenek? Vagy kaptak egy random listát és abból hívnak be embereket vagy mi?

2020. nov. 21. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Egy elsőéves gyógyszerészhallgató.
2020. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És te érted ezt? :D
2020. nov. 21. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvosisokat is hívnak.
2020. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos rendeletben, orvos- és egészségtudományos hallgatók vannak, csak a mediában egyszerűbb a fenti hosszabb leírás helyett csak “orvosisokat” használni.

Az egyetem hivatalos tájékoztatása szerint első és másodéveseket hívnak tesztelni, felsőbbéveseket ápolni. Sajnos nálunk van olyan elsős is akit már apolni hívtak, nagyon kevés ember maradt akit még nem osztottak be sehova.

2020. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4.éves gyógyszerészeket is, de engem még nem
2020. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak,de eü okok miatt nem kell mennem.
2020. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!