Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon félek a tűtöl de egész...

Nagyon félek a tűtöl de egész ügyi szakon vagyok és jövőre lesz gyakorlat is,mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 22:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Egészségügy**
2020. nov. 21. 22:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Igazából, ajánlom hogy keress fel egy pszichológust aki segíti leküzdeni a fóbiádat. Képes leszel rá! <3


Amúgy, én is egészségügyön vagyok. Én a vértől rosszul voltam, de szerencsére, mióta egészségügyön vagyok, leküzdöttem. Szóval, nincs lehetetlen :D

2020. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem olyan komoly a félelmed, hogy elájulj vagy sírógörcsöt kapj, addig valószínleg nem lesz bajod. Egészségügyi munkában elkerülhetetlen, hogy tűt láss, de minél többet látod, annál inkább hozzászoksz és rájössz, hogy nem is olyan ijesztőek.
2020. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz milyen tanácsot adjuk?

Én annyit tudok mondani hogy nálunk klinikai gyak először első év végén van, ahol kapásból szúrást gyakoroljuk először, gyógytornászként. Úgyhogy lehet meg le kell küzdened a félelmed.

2020. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig kétszer volt pánik rohamom tű miatt.Ezert sem írtam be ezt a szakot amikor sulit választottam de csak ide vettek fel.
2020. nov. 21. 22:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat
2020. nov. 21. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!