Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nincs a középiskolákban...

Miért nincs a középiskolákban semmilyen oktatás?

Figyelt kérdés
Mert, ami "van", az semmi. Miért nem tartják meg az órákat online, mikrofonnal, kamerával? 2 sorban kommunikálnak emailben vagy Classroomon, ez minden, csak nem OKTATÁS, TANÍTÁS. Mindkét fél csak lébecol. Holott ez egyenértékű azzal, mintha offline oktatásban reggel az egész osztály otthon aludna, a tanár meg cseszne rá. A gyereknek igazolatlan lenne, a tanárt kirúgnák.
2020. nov. 22. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Maximálisan kihasználják a digitális oktatás adta lehetőségeket.
Mindkét oldal csak mímeli a dolgot, messze nem használják ki a lehetőségeket.
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tartják meg, mert hülyék a tanáraid. Nálunk viszonylag sok óra meg van tartva. A kormány csak a digitális oktatást rendelte el, azt, hogy ezt hogyan oldják meg, az iskola feladata. Nálunk ki lett adva, hogy a heti legalább két óraszámba tanított tantárgyakból minden tanárnak meg kell tartania minimum 1 órát online. És ehhez tartják is magukat a tanárok.
2020. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. 3 rokongyerek érintett (meg tavasszal a saját is az volt, mert ált.isk), meg ugye csomó ismerőstől is hallani. Ezt a kormánynak kellett volna előírnia, nem az iskolákra bízni, azok alapdolgokat sem tudnak rendesen megszervezni, sőt - akinek nem inge, ne vegye magára - a tanárnak nem is érdeke. És minden órát meg kellene tartani, ami nem gyakorlati, nem heti 1-et.
2020. nov. 22. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egyáltalán nem kéne minden órát megtartani. Nekem van olyan nap, hogy egymás után 3 órám van megtartva, és már az is fárasztó tud lenni. Számomra sokkal fárasztóbb így egy tanóra, mint normál oktatásban. Egyáltalán nem ér annyit egy online megtartott óra, hogy megérje minden órát megtartani.
2020. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az összes suliban az van, hogy vagy semmit nem tanítanak vagy túl sokat.


Nekem hétfőn és szerdán 7 órám, kedden és pénteken 4, csütörtökön meg 3 van megtartva.

Természetesen az összes tanár hamarabb kezdi a saját óráját és 5 perc csúszással fejezi be, igy a 10 perces szüneteink átalakultak 2 perces szünetekké. Eddig 18 beadandót kaptunk. Minden nap felelések lesznek kb.3 tantárgyból.

Csak pár tanár kér kamerát, de van aki beír hiányzónak ha nem válaszolsz a kérdésére.

Ez minden csak nem lébecolás.

Tényleg meg kellett volna szabni a tanároknak, hogy mennyit kell csinálniuk mert minket pl. konkrétan szenvedettnek mások meg ülnek otthon és semmit nem csinálnak

9.-es vagyok gimiben

16/l

2020. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!