Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tesztelő egyetemisták, ti...

Tesztelő egyetemisták, ti szóltatok valakinek?

Figyelt kérdés
Kell írni minden tanárnak külön-külön, akik olyan tárgyat tartanak, ahol nézik a (virtuális) jelenlétet? Vagy majd automatikusan igazolva lesz a hiányzás?

2020. nov. 23. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ezt miért nem a saját egyetemi, saját kari Tanulmányi Osztályadtól, saját szaktársaidtól, csoportvezetőktől, évfolyamvezetőtől, HÖK-ösöktől kérdezed? Miért itt? Pláne azt se írtad melyik egyetem...
2020. nov. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért basszus mert a HÖK eleve azt mondta, hogy ne vállaljam el; a TO azt, hogy ez állampolgári kötelezettség; a dékán szerint pedig csak negyed-ötödéves hallgatókat rendelnek ki. Én mégis itt vagyok elsőéves nem orvosis. Ja, és az évfolyamból egyedül, úgyhogy szaktársak is kilőve.
2020. nov. 24. 06:58
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem vagy kirendelve, ne vállald el, ennyire egyszerű.
2020. nov. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj, nálunk minden olyan tanárnak el kell küldeni a kirendelési nyilatkozatot e-mailben, ahol van jelenléti, mert gyakorlat vagy szeminárium. (Másodéves vagyok.)
2020. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!