Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha leadtam a szakdolgozatot,...

Ha leadtam a szakdolgozatot, megcsináltam a záróvizsgát, de nincs nyelvvizsgám, milyen igazolást kapok az egyetem elvégzéséről?

Figyelt kérdés
Nyilván a diplomát nem kapom meg a hiányzó nyelvvizsga miatt, de abszolutóriumot nem az kap, akinek nincs meg a szakdolgozata se a záróvizsgája?

2020. nov. 24. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Most kiadják a diplomát nyelvvizsga nélkül is.
2020. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak augusztus 31ig adták ki, én januárban végzem
2020. nov. 24. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Bárcsak eltörölnék ezt a szabályzatot... 😞
2020. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mysphraghmuthosis ***** válasza:
92%

Ha csak a nyelvvizsga hiányzik a diplomához, akkor egy igazolást kapsz a záróvizsga sikeres teljesítéséről.


A dokumentum szövegében többek között az alábbiak fognak szerepelni:


– tanulmányi kötelezettségeidnek eleget tettél (abszolutóriumot szereztél);

– a záróvizsga-bizottság előtt sikeresen záróvizsgáztál;

– az oklevél kiadásának feltételéül szabott nyelvi követelményeknek nem tettél eleget, így oklevelet nem állíthatnak ki számodra;

– a nyelvvizsga teljesítésének igazolását követő harminc napon belül az intézmény kiállítja és kiadja részedre az oklevelet;

– az igazolás végzettséget, szakképzettséget nem igazol.

2020. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmondhatom magadról a szak elvégzése után hogy van egy végzettséget nem igazoló dokumentumod.
2020. dec. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nincs nyelvvizsgád addig csak abszolutóriumod van. Egyébként meg kérdezz rá írásban a TO-tól. Az a tuti.
2020. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igazolás amit kapni fogsz azt igazolja csak hogy nem szereztel végzettséget.
2020. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!