Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A járványügyi adatoktól...

A járványügyi adatoktól függetlenül kinyitnak az iskolák dec 14-én? Ha rosszabb lesz a helyzet, ha jobb, nem számít, kinyitnak?

Figyelt kérdés

Ma 152 halott volt, tegnap 135. Csúcsok.

Hogy a dec 11-i korlátozási határnapig mi lesz, jobb/rosszabb a helyzet, nem tudni.

De ettől függetlenül lehet hogy dec 14-én a járványhelyzettől függetlenül az iskolák kinyitnak?


Ha akármi lesz akkor is kinyitnak arra az 5 napra, hogy aztán dec 18-án újra bezárjanak mert indul a téli szünet?


2020. nov. 28. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Majd lesz valahogy.
2020. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jó nem ilyen választ várok. Majd lesz valahogy az egyszer biztos.
2020. nov. 28. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudni még semmit. Lehet, hogy kinyitnak, de lehet, hogy nem. November huszonnyolcadika van még, szerintem a vezér se hozta meg a döntését ennyire előre. Érettséginél is pár nappal előtte tudtunk meg mindent. Eltudom képzelni azt is, hogy kb december 10.-én jelent be. Van még kb 2 hét vissza, addig nyugodtan várni kell, függetlenül attól, hogy sok embert érdekel, de senki nem tud biztosat.
2020. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem lenne értelme arra az egy hétre. Pont akkor szedjék össze és vigyék haza a vírust, karácsonyra a családnak?

Minden észérv ellen szólna pont akkor visszaküldeni mindenkit, a járványcsúcson.

Sok gyerek csak a suliban mászkál maszk nélküli tömegben, a vak szerencsében bízva küldjük be általános iskolás gyerekeinket is, mert látjuk mi megy ott is.

2020. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

"Minden észérv ellen szólna pont akkor visszaküldeni mindenkit, a járványcsúcson."



Pedig így lesz!!


tessék



Az év végi ünnepi időszakra már feloldaná a szigorításokat az Orbán-kormány


[link]

2020. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!