Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik ősszel itt kapálóztak,...

Akik ősszel itt kapálóztak, hogy nem lesz online oktatás! Hogyan viseltétek, hogy mégis bekövetkezett?

Figyelt kérdés
Szabályos háború zajlott itt a gyk-n a távoktatáspárti és azok ellenzői között. Hát előbbiek nyerték meg, az fix.

#tanulás #távoktatás #ellenjavaslat #boomerkedés
2020. dec. 1. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
3%
Mélységesen fel vagyok háborodva. Szerencsére úgy néz ki, gogy december 14.-én, de legkésőbb január 4.-én újra lesz normális iskola.
2020. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Tudomásul vettem.


Szerintem Magyarországon a mostani digitális oktatásnak nevezett valami egy népbutítás. Jelenleg még annyit se tanulnak a diákok, mint amikor iskolába jártak. Később ennek még lesznek következményei.

2020. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1

🤣🤣🤣 Álmodj, királylány! 🤣


#2

Mi nálunk nincs gond, a lényeget megkapjuk classroomon és megbeszéljük discordon, igaz mi már túl vagyunk az érettségin, velünk nem is kell annyit foglalkozniuk.

2020. dec. 1. 13:38
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

"egkésőbb január 4.-én újra lesz normális iskola."


hahhahahha !!!!!! ez egyáltalán nem biztos, sőőőőőt......

2020. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekesen alakultak ezek a korlátozások, az biztos. Ahogy az is, hogy itt gyakorin sok kérdésre érzelmi alapú választ kap az ember, nem racionálisat, ha valaki véletlenül leírja a valóságot, egyből megy a nem hasznos (dislike inkább) gomb, esetleg egy nagy adag “mész te a qrva anyádba”, nemes egyszerűséggel, mert nem tetszik nekik a válasz. Nem értettem, hogy mi értelme találgatni, majd foggal körömmel ragaszkodni egy véleményhez, hiszen gondolom senkinek nincs otthon jós gömbje, tehát minden bezárják/nem zárják be csak tipp volt, megspékelve ugye az érzelmi töltettel.

Mellesleg ebben az online oktatásban 2 probléma van: 1 ugye aki mélyszegénységben él és nincs meg minden lehetősége erre 2. a tanárok hozzá nem értése és szerencsétlenkedése. Én magam is járok jelenleg egy posztgrad képzésre, egészen elképesztő volt az a vergődés, amit végig asszisztáltunk egyik másik oktatónál. Persze a “technológia” volt a hibás, mi más. Hiába mondtuk, hova kattintson, milyen ikont keressen, egyszerűen nem ment. Bezzeg mikor olyan jött be, aki már látott életében pl egy ppt prezentációt, esetleg a zoomra sem gondolt egyből egy ördögtől való vmire, mindjárt jól működött a “technológia”. Szerintem nagyszerű képet fest a mostani tanárokról ez a próbatétel, hiszen ezekhez a számítógép felhasználói szintű ismerete szükséges csak, nem kell informatikusnak lenni (imádom, mikor előadják, hogy azért nem tudják kezelni a power pointot, mert nem informatikusok), de egyszerűen nem sikerül. A 21. században véleményem szerint ez nem elfogadható, legalábbis nem ilyen mennyiségben. Merthogy egy 60-70pluszos valaki már nem akarja megtanulni, azt el tudom fogadni. De mikor valaki 40 évesen nem tud egy gépet elindítani, hát azért az komoly kérdéseket vet föl.

2020. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%

"hiszen gondolom senkinek nincs otthon jós gömbje"


nem kell jósgömb csak ELEMI JÓZAN ÉSZ!!!! semmi több!!



MInt ahogy én azt is megmondom hogy karácsonyra enyhítés lesz a járványszámoktól függetlenül!! Miért? Van jósgömböm ? NIncs.


De van elemi józan eszem és átlátom hogy pestiesen szólva "köll a lóvé" akkor is ha ezren döglenek bele.... így van ez.


elemi józan ész!

2020. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez hülye. "Hahahahahahaha", "elemi józan ész" xd
2020. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
és ennek a hülyének (nekem ) minden meglátása bejött. Hát hülye vagy nem hülye EZ VAN.
2020. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#5

Hát igen, az öreg tanárok, meg a szocializmusban ragadtaknak ez halál volt.


#6

Azért ne nyomd már fullba a kretént... Maximum a kijárásit fogják megváltoztatni, este 8 helyett újra éjfél lesz. Ez, hogy kell a lóvé dolog pedig, attól mert korlátozások vannak, még vásárolni lehet. Lehet szilveszterre felmentés lesz az éjféli kijárási alól, de gondolom a rendezvénystop marad, házibulikat meg lehet majd tartani saját felelősségre.

2020. dec. 1. 14:23
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

" Ez, hogy kell a lóvé dolog pedig, attól mert korlátozások vannak, még vásárolni lehet. "


éttermek szállodák fürdők hotelek rendezvényközpontok sportközpontok uszodák edzőtermek bárok pubok stb stb folytassam? milyen horror összegek esnek ki mert ezek zárva vannak?

2020. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!