Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki online órás történetek?(P...

Ciki online órás történetek?(Pl.véletlenül(!) bekapcsolódott a mikrofon és behallatszódott valami)

Figyelt kérdés
Történt veletek ilyen? Meséljetek nyugodtan!:D

2020. dec. 2. 10:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Még a tavaszi turnusban volt. Elfelejtettem lenemítani a mikrofont és közben játszottam egy mobilos játékkal. Új karakterek érkeztek aznap és nekem elsőre sikerült megszereznem azt amelyiket a legjobban akartam. Véletlenül hangosan felkiáltottam, hogy: Azt a k***a eget!

Az volt a szerencsém hogy pont olyan téma volt amire természetes volt a reakcióm (valami adókról volt szó) a tanár meg azt hitte hogy az akasztott ki ennyire.


De volt olyan is hogy apám részegen benyitott hogy kivel beszélek...

2020. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk angolon röpdoga volt és az egyik gyerek nekiállt ,hogy "már megint ezek a szaros dolgozatok" meg "ez a rohadt tanár sosem marad a seggén"

Azt nem tudjuk meghallotta-e a tanár mert semmit nem reagált XD

2020. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

igen a tanárom halhata hogy éppen pisilek ja és férfi a tanárom


szerintem ez nagyon cikiiii

2020. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Zoom-os óra, majd 80 résztvevő. A mikrofonom és a kamerám is ki volt kapcsolva, nem figyeltem oda, kezemben a telefonom, és véletlenül bekapcsoltam a kamerám, ezzel csak az volt a probléma, hogy teljesen meztelen voltam, és mivel a kezemben fogtam a telefonom minden látszódott alulról aminek látszódnia kellett😬

Azóta is reménykedem benne, hogy senki se látta.

2020. dec. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 uuuuuuuuu ez elég durva
2020. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem annyira ciki, de egyszer mikor matekdogát írtunk be kellett kapcsolni a mikrofont is, hogy idézem:,,Nehogy onnan hátulról súgják nektek a megoldásokat!" (Nekünk egyébként mindig ki kell kapcsolni a mikrofont, mert visszhangzik, meg belezörgünk meg ilyenek). És a telefonom nem akart nyugton maradni, mindig eldőlt, elmozdult stb. Erre ahogy rakom a helyére, mondom ordítva, hogy: ,,ÁLLJÁ' MÁN' MEG EGYHELYBE' BAZDMEG AZ ANYÁD TE GE©I!!

Hát mondanom sem kell, égett a fejem. Lány létemre így beszélni... Aztán bocsánatot kértem, és folytattuk a dolgozatot.

16L

2020. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
#6 Ne szégyeldd magad! Tök természetes hogy idegálapotodba ilyet mondtál
2020. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira ciki de még tavasszal nem volt ivartalanítva a cicám, és magyaron (ahol sokat beszéltem) egyfolytában belenyávogott nagyon hangosan, mert épp párzás volt xd
2021. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tegnap 18:30, ez inkább aranyos😂😍
2021. jan. 17. 09:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért picit kellemetlen volt, nagyon hangosan tudnak nyávogni a kanmacskák :Dd


De amúgy pár hete angolon egyik csoporttársam azt hitte kidobta a teams és valamit mondott amiben benne volt a g*ci szó... aztán mikor bocsánatot kért elkezdi a tanár ne tőle kérjen, hanem a többiektől, ő az xy suliból jött😂😂 de nem lett semmi következménye, kapott ötöst/kisötöst mert épp ilyen háziellenőrzős felelés volt :D szóval annyira nem ciki

2021. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!