Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezekről a BUDAPESTI sulikról...

Ezekről a BUDAPESTI sulikról tudnátok írni ? Kölcsey, Vörösmarty, Leövey

Figyelt kérdés

Sziasztok ❤️

8.-os vagyok és már el kéne döntenem hogy hova menjek továbbtanulni. Ezeket a sulikat néztem ki:

Leövey Klára

Vörösmarty Mihály

Kölcsey Ferenc

Ezekről a sulikról szeretnénk véleményt kérni és persze még azt is hogy milyen a közösség, tanárok, diákok, tanulás stb. Ez nekem tényleg nagyon fontos lenne 🥺 ha valaki tud más budapesti sulikat is ajánlani azt is szívesen megnézem. 7.-be 4,4 lett az átlagom, de most szerintem rosszabb lesz. Gimibe szeretnék járni, ilyen közepes erősségűbe. Még néztem a Teleki Blankát is (9.ker) de az nem gimi (asszem) de attól még erről a sulirol is szívesen hallok véleményt.

Ez most hosszú lett de nekem ez tényleg NAGYON fontos ! Előre is köszönöm ha írtok ❤️



#Kölcsey Ferenc Gimnázium #Vorosmartymihalygimnazium #Leoveyklaragimnazium #Budapestigimnazium
2020. dec. 5. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

gimiskola.nhely.hu

felvizsga.eu

2020. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezeken az oldalakon nagyon nincs vélemény ami teljesen leírná a sulikat ezért kértem itt 😅😅
2020. dec. 5. 19:13
 3/11 A kérdező kommentje:

A tagozatokat még elfelejtettem 😅😂

Kölcsey Ferenc gimnázium

0001 francia-magyar

0004 angol-francia

Ehhez a sulihoz nagyon sok kérdésem van úgyhogy aki ide járt/jár azzal külön beszélnék


Vörösmarty Mihály gimnázium

Vizuális kommunikáció

itt az érdekel hogy miket csinálnak itt


Leövey Klára gimnázium

0011 angol nyelvi előkészítő

0047 rajz és vizuális kultúra

itt még annyi hogy ide mikor érdemes menni ?? Úgy értem hogy miután végeztem ezzel akkor utána miket csinálhatok ?

2020. dec. 5. 20:30
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Teleki Blanka Gimnázium van, a 14.kerületben.
2020. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik sima Gimnázium amiket írtál, tehát nem kapsz semmilyen képzettség attól hogy vizuális kommunikációra (média), vagy Pl rajz tagozatra jársz. Tehát tulajdonképpen ezekkel nem csinálhatsz semmit, miután végzel. Ami miatt mégis jó, ha Pl nagyon érdekel valamelyik terület akkor a gimis éveid alatt is foglalkozhatsz vele, hasonló érdeklődésű között lehetsz, ismerősöket szerezhetsz, 5.szabadon választott tárgyként érettségizhetsz ezekből. De tudnod kell, hogy minden ilyen tagozat plusz órákat, plusz energia, időbefektetést jelent, csak akkor válaszd ha tényleg nagyon érdekel. Ha nem, akkor menj inkább sima nyelvi tagozatra.
2020. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4. Kommentelőnek:

Én úgy tudom hogy a 9.-kerbe is van nem? Sőt inkább biztos hogy van 😂😂

2020. dec. 6. 22:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Teleki Blanka Szakgimivel kevered a Teleki Blanka Gimnáziumot (14.ker.).
2020. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7.nek:

Jaaaa

Lehet hogy ahogy írtam úgy esett le neked hogy én gimire gondoltam de amúgy tudom hogy az szakgimi 😅 de azért köszönöm a válaszod ❤️ Te is oda jársz ?? (9.ker)

2020. dec. 7. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:
2020. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Viks78 válasza:
Szia! Végül, hova jelentkeztél? :)
2021. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!