Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor január 4-én nem mennek...

Akkor január 4-én nem mennek vissua a középiskolások?

Figyelt kérdés
Mert az a kijárási korlátozástól független.
2020. dec. 7. 14:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
76%

Mondott bárki bármit is az iskolákról mostanában?

Úgy tudom, nem. Tehát a januári menetrend még függőben van.

2020. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Minden korlátozás január 11.-éig meg lett hosszabbítva.
2020. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Akkor mi van?
2020. dec. 7. 15:02
 4/42 anonim ***** válasza:
86%
Elvileg január 11-ig marad minden, de ha annyit javul a járványhelyzet, hogy már nem indokolt a korlátozás, akkor hamarabb is feloldhatják, tehát a január 4. sem kizárt.
2020. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Január 11 az hétfő.

De már előtte 4-5 nappal meg kell mondják hogy mi lesz a továbbiakban, mint most, és akkor javul a járványhelyzet, akkor már lehetne menni, ha nem is 4-én, de rá egy héttel 11-én.

2020. dec. 7. 15:28
 6/42 anonim ***** válasza:
79%

"kkor hamarabb is feloldhatják, tehát a január 4. sem kizárt."


teljességgel kizárt mert kollégisták is vannak ám a világon és nekik nem mondhatod hogy gyere 11-én ja nem mégis 4-én...


másik meg: feloldhatják? hahaha!! Nem oldani fognak januárban hanem még rádobni!

Feb 8 lesz a vége ahogy eredetileg is tervben volt... (emlékszünk még? közlönybe is bekerült ám!)

2020. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
81%
Mégis januárban a plázázás ide oda mászkálás összcsaládi eszemiszom után milyen állapotok lennének ? Még rosszabbak mint most!
2020. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
88%

"Mondott bárki bármit is az iskolákról mostanában?"


Igen, mondott. Orbán Viktor Magyarország felelős miniszterelnöke mondott... alig 2 órája.

2020. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
Február 8. a veszélyhelyzet vége, te kis szarkupac, semmi köze a korlátozásokhoz. Egyébként még egyszer mondom, hogy Gulyás december közepére mondta a tetőzést, és tavasszal is bejött a jóslata. Tehát szinte, hogy január 11.-én már semmi akadálya nem lesz az iskolák kinyitásának.
2020. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
21%

"Tehát szinte, hogy január 11.-én már semmi akadálya nem lesz az iskolák kinyitásának."


hahahhahahhahahahahahahah!! UGYANEZT A SZART nyomtátok még tegnap a január 4-el kapcsolatban!!! UGYANEZT A SZART!


Hahhahahahhahahahahhahaah!!

NEM JÖTT BE! És a jan 11 se fog bejönni.

2020. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!