Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van még más felsőoktatási...

Van még más felsőoktatási intézmény is, ahol csak egy bekötött példány kell a szakdolgozatból?

Figyelt kérdés
Most azért vagyok bajban, mert le kell adni elektronikusan meg 1 példányban kötve. És nem tudom, hogy a kötött példányt vissza kapom-e és ha igen mikor? Nem 2 példányt kéne kössek? Most nem értem az egyetemet, hogy ezt hogy kezeli. Akik máshova járnak, mind kettőt kötnek. 🤷Tanácstalan vagyok. Ekkora az eltérés az intézmények között? Meddig őrzik ezeket amúgy? Attól tartok, hogy a kötöttet pont nem kapom vissza, ha csak egy példányos.

2020. dec. 9. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikor az alapszakot csináltam, nálunk 1 példányban kérték, de 2-t csináltattam, hogy legyen nekem is emlékbe. Védés után viszont visszaadták, mondták, hogy ők ezt nem őrizgetik, arra elég az elektronikus, szóval most van 2 :D Itt most már bekötve le se kell adni, csak elektronikusan. Egyetemfüggő, hogy hol hogyan van. Ha te nem vagy biztos benne és nem találsz róla egyértelmű infót, kérdezd meg a konzulensed, neki tudnia kell. Vagy csinálj 1 példányt és ha esetleg nem kapod vissza, bármikor tudsz csináltatni egy újat magadnak.
2020. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!