Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor megyünk vissza az...

Mikor megyünk vissza az iskolába? Január vége? február eleje?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki kioktatna hogy a jelen korlátozás jan 11-ig szól... igen, így van. A JELEN korlátozás. ami semmit sem jelent a folytatásra nézve, mert bármikor rádobhatnak újabb 30 napot (és rá is fognak, erősen sanszos)

#errere
2020. dec. 16. 12:42
A kérdező szavazást indított:
Jan vége
Feb eleje-közepe
21 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem szeptember.

Utálom ezt az online oktatásos dolgot, de most ez van. Általános iskolában ha jól tudom nincs bevezetve a dolog. A középiskolásokat és az egyetemistakat érinti. Nekünk most vizsgaidőszak, ilyenkor nem kell koliban ülnünk amúgy sem, már ki van találva a vizsgáztatás menete is, ezt már így fogják megvalósítani. Februárig nincs oktatásunk, ott is majd még tárgyfelvételi időszak. Első héten nagyon oktatás sincs. Ha addig nem állítják helyre a dolgot akkor szerintem szeptember lesz belőle. Nekünk már ki kell találniuk addig, hogy hogyan is csinálják az online oktatást, már akkor azt meg is kell valósítani. Ha ez megtörtenik, akkor úgy veszik, hogy az egyetemek le vannak tudva, az általános iskolásokat nem érinti. A közép iskolások meg már kit érdekelnek, ha a legtöbb diák le van tudva?? Amúgy is azon ment (elvileg sokak részéről) a háborgás, hogy vezessék be ismét ezt a "csodás" rendszert.

2020. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szeptember ugyan. tesóm egyetemre jár, és már jött nekik a hírlevél, hogy a II.félév online indul ugyan de max 1 hónap és átállnak jelenlétire.
2020. dec. 16. 12:54
 3/16 A kérdező kommentje:

de bár úgy lenne!!

nem lesz úgy sajna...

2020. dec. 16. 12:55
 4/16 A kérdező kommentje:

meg hát Kuglifej újabb agymenése (jó tudom ez csak egy báb semmi több de akkor is)


Maruzsa: A téli szünet végén ismét tesztelik a tanárokat, a középiskolásoknak január 11-én kezdődik a normál oktatás


[link]

2020. dec. 16. 12:56
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Most közölt szabályozás szerint jan.4-én az iskolákban úgy indul a tanítás, hogy az ált. iskolákban azonnal jelenléti oktatás lesz, a középiskolákban pedig jan. 11-ig online, utána jelenléti.
2020. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

tervek tervek üres tervek... az is nagy terv volt hogy sose zárunk be mert majd az őszi szünet KISÖPRI a vírust.... ja és aztán bezártunk...

tervek tervek.... SOSE TANULUNK??

2020. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Büdös a tanulás, he?
2020. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Majd szeptemberben ;)

Leghamarabb meg tavasz vége fele,talán.

"Januar 11" csak,hogy bizzál valamiben.

Ha a szomszédos országokban újra indul az élet,tanitas.Akkor majd itt is.

2021. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Ha a szomszédos országokban újra indul az élet,tanitas."



Sógoréknál a "minta és laborállam" Ausztriában jan 18-al iskolanyitás. A tervek szerint...


mondjuk a tervek szerint dec 7-én is nyitás volt aztán láttuk mi lett belőle.

2021. jan. 3. 13:41
 10/16 anonim ***** válasza:

Megvan itt minden tervezve az az igazság.

"Amíg nem lesz Mo-n elegendő vakcina,nem enyhítenek a korlátozásokon."

2021. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!