Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Január 11-e után biztos lesz...

Január 11-e után biztos lesz iskola, vagy még majd döntenek róla január elején? mert ha sok a beteg nem hiszem hogy újra indulna!?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 17:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nem döntöttek róla, mert nem látható előre a megbetegedések száma pontosan. Szerintem majd január elején közlik.
2020. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

"Még nem döntöttek róla"


de, már döntöttek róla. de aztán még 20x teljes hátraarc lesz addig. ismerjük ezt...

márc 13 reggel 8 óra: az iskolák NEM zárnak be!! márc 13 este 21h : az iskolák bezárnak!


TAPS!!!!

2020. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Majd az akkori járványhelyzet alapján eldöntik, nagyon sok idő van még addig.

A kettessel meg ne foglalkozz, ő az az idióta alkoholista alapítványi iskolás kérdező aki minden héten megkérdezi hogy az iskolák ugye nem nyitnak ki.

2020. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Maruzsa azt mondta hogy a JELENLEGI állás szerint lehet menni 11-én iskolába, hisz addig van érvényben JELENLEG a vészhelyzet. Nem azt mondta, hogy biztos lehet menni, ehhez képest mindenki erről cikkez, hogy 11-től rendes oktatás lesz 🤷🏼‍♀️
2020. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

"ehhez képest mindenki erről cikkez, hogy 11-től rendes oktatás lesz 🤷🏼‍♀️"



BIZONY ÁM!!!! RTL KLUB és TV2 esti főhír: jan 11-től újra iskola (idéztem!!)


akkor ki érti rosszul? Ők vagy te?

2020. dec. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ők
2020. dec. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
ja értem. világos. mindenki hülye csak 1 ember a helikopter. világos.
2020. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell félni, eddig még egyetlen helikopter sem ragadt fent a levegőben!
2020. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Zárójel kinyit: Egyetértek a #4-es hozzászólóval: az összes cikk, riport azt sulykolja, hogy jan.11-től tantermi oktatás lesz, és ez nagyon félrevezető. Zárójel bezárva. Bár azt hangsúlyozták, hogy ha JELENLEGI helyzet nem romlik, akkor lesz újra jelenléti, de szerintem nem fog javulni (messze még a tömeges oltás), és több mint valószínű hogy februárig meghosszabítják a digitális oktatást... sőt, szerintem a telet úgy ahogy van, digitálisban fogjuk csinálni.
2020. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Tény, hogy azt mondták, majd még döntenek a jelenlegi helyzet alapján, de szerintem január 11-től lesz iskola. A mi iskolánkban például már megkértek minket, hogy rendeljük meg a menzát januárra.🤷‍♀️
2021. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!