Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi igazságalapja van...

Mennyi igazságalapja van annak a hírnek,hogy január 11. után kinyitnak a középiskolák? Mennyire hiteles ez a hír?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Hiteles. Ha a járványhelyzet nem változik kinyitnak. Ha rosszabb lesz, mint a jelenlegi akkor nem fognak.
2020. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Így is annyi beteg van, és folyamatos fertőzés, miért kéne még tetőzni azzal,hogy a gimisek is széthordják a vírust?
2020. dec. 17. 18:54
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Már jó lenne mert nem lennének ilyen kérdések. persze meg értem a tanulókat jól esik délelőt 10-kor kelni utána lazulni majd éjfélkörül elaludni .
2020. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
kipcsakvezér majd eldönti, de remélem igaz :D sok szabadidőt kaptak már a diákok
2020. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3: ez egy nagyon valótlan sztereotípia :)

Mint saját magam is egy tanuló vagyok és az öcsém is, van alkalmam megélni ezt a helyzetet.

Felkelek korán(7kor),hogy legyen időm reggelizni, és átöltözni,mert a későbbiekben erre nem lesz időm, annyi online óra van, és rövid szünetek. Fél óra múlva kezdődik is az első óra. Órákon át ülni a gép előtt nagyon ártalmas, több okból is, mégis ott vagyunk. Nincs lazulás,annyi hogy a számonkérések lazábbak,mert van lehetőségünk segédeszközöket használni.

Egy tanuló,aki részt vesz az órákon, és nem lazul, az nem bír éjfélig fent maradni. Saját érdekem nekem is hamarabb lefeküdni,mert a következő nap gáz lesz.


Persze ez az én esetem, és van olyan is,mint amit Te írtál. De az csak egy rész, és nem mindenki él így :)

2020. dec. 17. 19:01
 6/11 A kérdező kommentje:

4: pontosan,sok szabadidőd kaptunk. Elszoktunk az emberektől, és a komoly iskolától.


Komoly stresszt okoz ez a kérdés, mivel annyira elszoktam az iskolától. "Sok a szabadság" nos, lehet,de mellette sok hátrány is van, amit már megszoktunk, és egyre jobban félek,hogy véget ér.

Sokkal jobb az osztálytársaim, tanáraim fizikai kontaktusa nélkül tanulni :)

2020. dec. 17. 19:04
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

" pontosan,sok szabadidőd kaptunk. Elszoktunk az emberektől, és a komoly iskolától. "


Aha. Ugyan én nem járok középiskolába, de barátnőm huga igen, és barátnőm meg Egyetemre. Mind a kettőjüknek sokkal, de sokkal többet kell tanulnia, mint azelőtt. Egy nap vagy 10 beadandó és még sorolhatnám. Szabadidő? Szabadidő az nincs.

2020. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igaz, akkor forgalmazok máshogy.


Másféle szabadidőt kaptunk,


és plusz sokkal több elvárást, és feladatot. Mivel itt már nincs az,hogy húzzuk az időt butaságokkal,mint a suliban. Itt le tudják adni az anyagot a tanárok, ajándék feladatok ezrével :(


És örülök,hogy nem csak én érzem nehéznek.

Viszont maradnék ennél. Olyan jó itthon, "zavartalanul"

2020. dec. 17. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jelenlegi információ, amit azért ne vegyél 100%-nak egészen január 10. késő estig.
2020. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
#3: Akkor meg jönnének azok a kérdések, hogy mikor lesz újra online középiskola. Ha majd megjön az oltás, akkor sorra fel kell iratkozni, hogy véget érjen már a járvány. Na, akkor nem lesznek ilyen kérdések, egészen a következő járványig.
2020. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!