Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek tényleg kinyitnak...

Szerintetek tényleg kinyitnak az iskolák januárban?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan válaszokat, hogy ‘ezt nekünk honnan kéne tudni?’, mert csupán véleményekre vagyok kíváncsi. Azt is megköszönném, ha leírnátok, hogy miért gondoljátok azt amit.

2020. dec. 20. 02:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

A kormány azt mondta, hogy: lehetőleg.

Az az emberek fegyelmezettségén múlik, hogy továbbra is napi 5000 beteget regisztrálnak-e, vagy a következő 2,5 hétben drasztikusan csökken-e, és melyik korosztályban.

2020. dec. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Abból kiindulva, hogy mindenki szarik a tiltásra, hogy nem mehet senki rokonlátogatni karácsonykor, nagyon esélyes, hogy nem fog változni a járványhelyzet, és zárva maradnak az iskolák. Ha nagyon megugrik minden, akkor még talán az általános iskolákat is zárják.
2020. dec. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem kinyitnak januárban.
2020. dec. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ellőtte meglássák hogy az öregekre és krónikus betegekre milyen hatással volt az oltás és ha jól szerepel ehhez fogják kötni hogy mehetsz-e dolgozni illetve iskolába. De mondjuk ahogy most állunk én ebben a tanévben biztosan nem nyitnám ki az iskolákat mert ez a 1,5 hónap szünet gyakorlatilag semmi volt.
2020. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintem ellőtte meglássák hogy az öregekre és krónikus betegekre milyen hatással volt az oltás "


és ez majd jan 11-ig fog kiderülni? Hát addig el se kezdődik az érdemi oltási szakasz, nem még tapasztalatok...

2020. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

"Az az emberek fegyelmezettségén múlik, h"


hát ha azon múlik, akkor nem januárban de még májusban se nyitnak ki.

2020. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha a jelenlegi állást figyelembe veszem és tekintve arra, hogy ezután jön még csak az az időszak amely nagyon befogja robbantani a járványt a rengeteg családi, közös rendezvények miatt, ráadásul januárban kezdődik az influenza szezon, szerintem nem fognak még kinyitni január 11-én.

Nem hinném, hogy ezeket a statisztikákat még jobban csúfítani szeretnék.


Szerintem meg fogják várni, hogy 1000-1500 közé essen a fertőzöttek száma, a halottak száma lecsökkenjen vagy 50-re és nagyobb körben legyen elérhető a vakcina. Szerintem addig amíg ez nem valósul meg, fenn fogják tartani a jelenlegi korlátozásokat. Pont azért, hogy ne legyen harmadik hullám és ne kelljen újra bezárni.

2020. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, csak remélem, hogy igen.
2020. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem igen
2020. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

tekintve hogy a "minta és laborállam" Ausztria ezt jelentette be... így biztos hogy NEM nyitnak ki.



Január végéig tartó zárlatról döntött Ausztria

[link]


EGÉSZ NAPOS KIJÁRÁSI KORLÁTOZÁSOKAT RENDEL EL, ILLETVE JELENTŐSEN SZIGORÍTJA AZ ÉRVÉNYES JÁRVÁNYVÉDELMI INTÉZKEDÉSEKET A VÍRUS TERJEDÉSÉNEK MEGFÉKEZÉSE ÉRDEKÉBEN.


Egészen január 18-ig zárva maradnak az éttermek, hotelek, valamint a nem élelmiszert árusító üzletek – az élelmiszerboltok és a gyógyszertárak most is kivételnek számítanak –, valamint a szoros közelséget feltételező szolgáltatások, mint a fodrászat.


Az iskolák a korábbi tervekkel ellentétben január 7-től távoktatásban indulnak újra, majd január 18-tól térhetnek vissza a normál tanításhoz.


és erre a jan 18-ra dobjunk rá + 2 hetet. Na kb akkor nyitnak a hazai sulik.

2020. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!