Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki mondja már el meddig...

Valaki mondja már el meddig lehet kitölteni általános szociális helyzetfelmérő adatlapot és meddig tudom leadni a tanulóbérlet igénylést?

Figyelt kérdés
senki nem válaszol emailen... csak én vagyok ilyen hülye? faxkivan az egyetemmel semmit nem árulnak el h eless minden juttatástól

2020. dec. 22. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
január 16. 23:59-ig.
2020. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Egyetemista vagy és nem tudsz utána nézni sem vagy képes a dolgoknak? (ezt a stílusod miatt írom így).


[link]


első találat ;D

amúgy igen, január 16. 23:59-ig. és ja sztem te vagy a hülye, hogy egyrészt ilyenket feltételezel az egyetmről, márészt pedig, hogy tényleg nem vagy ennyire önálló, hogy utánajárj dolgoknak. Eszedbe sem jutott szaktársaktól/évfolyamtársaktól, bárkitől megkérdezni?


A jövőre nézve pedig én a helyedben a könyvjelzők közé tenném ezt az oldalt és hetente nézegetném, hátha van-e új infó (+ nehogy a csúnya egyetem kibasszon veled és DIREKT ne értesítsenek valami ösztöndíjról):


[link]



csirió ;)

2020. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
+ jelentve, mert ez nem kérdés, hanem kérés 😁😉😘
2020. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ekkora intelligenciával egyetemen, te jó ég🙄😒😩🤯🤦‍♂️
2020. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még a Facebookra is kitették....
2020. dec. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Najó tudod, ebben a percben akartam írni, hogy minek cinkelni szegény kérdezőt, megkapta a válaszát, ennyi. De tudod ezzel a stílussal elmehetsz a p****ba. És szívesen amúgy, nekem is cseszett bonyolult volt ám megtalálni, elvett vagy 6 másodpercet az életemből. (1. voltam)
2020. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ekkora intellingenciával vagyok a szakomon a legjobb 10% ban te retkes cigány XD"


Szomorú, sajnálom a szakodon lévőket, hogy ekkora gyökér kapja helyettük az ösztöndíjakat, meg ilyesmit, amúgy segítettünk, ketten is, egyikünknek sem tudtad megköszönni, szóval innnentől kezdve nincs miről beszélni!


Nem sok barátod lehet így, és ne aggódj ki fognak utálni a szakodról a többiek, a stílusod miatt. 😅😉


Az ilyeneket senki nem szereti. "te retkes cigány" 😉😎😘

2020. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!