Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted kinyitnak a középisk...

Szerinted kinyitnak a középiskolák jan 11.-én?

Figyelt kérdés
A mai adatok 1000 fő alá csökkentek ugyan, de szerintem ez elsősorban a karácsonynak köszönhető. Nem soká itt az influenza szezon is, és a korona mutáció is valószínű, hogy itthon is megjelenik majd.

2020. dec. 27. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

minek ide jóslás? Áruld már el.


Maga a kormány is erre készül, Szlávik is épp ezt nyilatkozta.


Egyébként totál evidens józan paraszti ésszel is.


Tessék Csehország. Kemény volt a helyzet szigorítottak vissazestek a számok, erre örömködve lazítottak.. a számok újra felszöktek.

Evidens nem?

Ez lesz nálunk is.


Vagy Izrael. Nagy lazítások, meg is lett az "eredmény"


Izraelben harmadszor is leáll minden


[link]

2020. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%

"Maga a kormány is erre készül, Szlávik is épp ezt nyilatkozta."

Erre van forrásod is, vagy csak a beteges agyadból szabadult ki?

2020. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

ja és természtesen jön a 3. évad, lesz olyan jó mint a 2....


A harmadik hullámra kell készülni Európában?



[link]



míg a minta és laborállamban...



Karácsony után rögtön szigorítanak Ausztriában, újra ... - Telex

December 26-tól szigorítja a járványügyi korlátozásokat az osztrák kormány, ezt pénteken jelentette be Sebastian Kurz kancellár. Ezek szerint január 18-ig 24 órás kijárási tilalom lép életbe, csak indokolt esetben hagyhatják el az emberek az otthonaikat, az iskolákban távoktatást vezetnek be. Kizárólag az alapvető cikkeket árusító üzleteket lehetnek nyitva


ha ott ez van , ez lesz nálunk is.

2020. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22%
Jól van pubi, menj aludni.
2020. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

#13: Az osztrákokat másoljuk de mi általában lightosabbra fogjuk.

Remélem hogy jan. 11-én nem nyitnak ki a középiskolák. A lexikális tudás felmérése legalább most legyen elhanyagolható.

Amíg a vakcina körbe nem ér vagy nem csökkennek drasztikusan az adatok, (mondjuk napi 10 halálozás) addig hülyeség a 14 év felettieket iskolába kényszeríteni. (tudodm, tankötelesség 16 évig van, de próbálj meg érettségi vagy szakma nélkül elhelyezkedni a közmunkán túl)

2020. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem, ki. Igaz néhány hét, és majd be is zárnak...
2020. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!