Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek tényleg ki fognak...

Szerintetek tényleg ki fognak nyitni az iskolák január 11-től?

Figyelt kérdés
Mégis mi változna addig?

2020. dec. 27. 22:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem nyitnak ki, csak a média tudja, hogy fokozatosan kell adagolni a rossz híreket, hogy elfogadhatóbb legyen a tömegnek. Inkább azt hazudják, hogy pár hét múlva kinyitnak, aztán meghosszabbítják, minthogy azt mondják, hogy nyárig zárva marad minden.
2020. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nyárig zárva lesznek?
2020. dec. 27. 22:50
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2020. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szupeeer 🤩
2020. dec. 28. 13:55
 5/26 anonim ***** válasza:
30%

nyárig... ugyan... bár ha ez megtörténik pucéran táncot lejtek a város főterén örömömben... de nem lesz az úgy


mázli ha akár a január még zárással telik még az se biztos

2020. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy tényleg az a mázli,ha még január 11 után is itthon maradhatnánk. Úgy tűnik,kezd csitulni a vírus, ami azt eredményezi,hogy lesz suli :(

Ha annyira leesik a betegek száma.


De én is annyira örülnék ha nyárig nem is mennénk. Frászt kapok a gondolattól is,hogy szembenézzek valamelyik tanárommal. Jó ez így,ilyen biztonságos távolságra tőlük 😉

2020. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%
Remélem legkésőbb februárba mehetünk. Szakmai tantárgyat rohadt nehéz itthon, egyedül tanulni. Nyárig pedig úgyse maradunk itthon, nem tudom ki volt az a gyökét aki kitalálta.
2020. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Elvileg nem javul a vírus helyzet, sőt. Én egy tanártól (egy végtelenül intelligens, tájékozott nő) is hallottam ezt, hogy szerinte nyárig nem lesz itt semmi. Mert mi változna addig?! És szerintem igaza van. Mert tényleg mi változna? Nincs megbízható vakcina, nincs idő tesztelni egyiket se.. Én se hinném, hogy lesz itt valami január 11-én.


Viszont kíváncsi vagyok, hogy ki hogy gondolja, mit hall stb.


Köszönöm az eddigi válaszokat! ☺️ Várom a továbbiakat.😉


És kérlek Titeket, ne kezdjetek el itt vitázni, ne illessétek meg a másikat ,,gyökér” jelzőkkel meg egyebekkel, légyszi! Mert akkor elkezdődik (mint sok másik kérdés alatt) a szokásos vitaháború, meg az anyázás. Én megértem, ha különbözik a véleményetek, de emiatt ne legyetek durvák a másikkal, légyszi!🥺❤️

2020. dec. 28. 23:52
 9/26 A kérdező kommentje:

Látom egyeseknek nagyon nem megy a kulturált stílusban való fogalmazás.. :D


,,...hogy szerinte nyárig nem lesz itt semmi." Tahókám, ha tudnál olvasni, ott van feketén fehéren, hogy SZERINTE! :) Senki nem mondta azt, hogy ez 1000%-os, ez csak az Ő véleménye. Azt meg, hogy intelligens meg tanár, azt csak azért írtam, mert talán a pedagógusok jobban benne vannak ebbe, mint a ,,civilek".


A kérdést ismétlem azért tettem fel, mert kíváncsi vagyok mások véleményére! Aki képtelen elfogadni azt, hogy valaki mást gondol, akkor az csak menjen és nézzen egy másik kérdést! De itt ne kezdje el szítani a feszültséget! Gracias❤

2020. dec. 29. 17:49
 10/26 anonim válasza:
100%
Szerintem biztos nem nyitnak ki, ha kinyitnának semmi értelme nem lenne az eddigi zárásnak.
2020. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!