Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van bekerülni egy duális képzésre? Ha nincs nyelvvizsgám akkor is van esélyem egy céghez bejutni? Konkrétan BGE turizmus vendéglátás vagy pénzügy számvitel érdekelne.

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert már az egyetemi felvételihez is feltétel a nyelvvizsga, szóval ha az egyetem nincs meg, akkor a duális képzés sincs...
2021. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felvételihez nem kell nyelvvizsga ;)
2021. jan. 3. 01:12
 3/4 anonim ***** válasza:
en gazdalkodas es menedzsmentre jarok a BGE-n es 4 helyre adtam be a jelentkezesemet tavaly a dualis partnerek kozul, ketto eltunt teljesen, kettovel volt online allasinterjum, az egyik azt irta, hogy nem engem valasztottak, a masik meg igert visszajelzest, de azota sem irtak semmit. Mikor felvettek akkor kerdeztem a szaktarsakat a csoportban es senkit nem vettek fel dualisra, de hatha oszre mar rendezodik valamennyire neked! :) nyelvvizsgat tegyel le vagy emelt szinten eretsegizz nyelvbol,nekem mindket interjun angolul is kellett beszelnem es kertek tolem a bizonyitvany melle a nyelvvizsgat igazolo papiromat
2021. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, közben utánanéztem én is. Igazad van a nyelvvizsgával. Viszont szerintem nem árt, pláne ha nem magyar céghez jelentkeznél... A nyelvtudás mindenhol csak előny.
2021. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!