Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki hány pontos felvételiket...

Ki hány pontos felvételiket ír otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kíváncsi vagyok, hogy a nyolcadikosok hány pontos felvételiket szoktak írni otthon.

Azt is tegyétek hozzá légyszi, hogy milyen tanulók vagytok, mert érdekel, hogy az én eredményeim milyennek számítanak.

Annak a válaszát is várom aki tavaly vagy előtte írta, tőle annyit kérek, hogy tegye hozzá, hogy otthon hány pontosakat írt kb. és élesben milyen lett neki.Ja és még annyit, hogy milyen iskolába vették fel (gyenge, közepes vagy erős).

Köszönöm a válaszokat előre is!



2021. jan. 1. 11:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly írtam. A felvételi előkészítőkön 45-50 pontos matekokat írtam, és nagyrészt csak unatkozni jártam, mert a rengeteg verseny után ez Márton nem jelentett nagy kihívást. Magyar előkészítő helyett pedig inkább magyartanárhoz jártam, ott 42 pontos lett a legjobb, amit a felvételin sikerült megismételnem. Ehhez még írtam egy 46 pontos matekot, tehát összesen 88 pont. Plusz még 4,7-4,8-as átlagom volt, így egy nagyon erős gimiben vettek fel. (Az ország egyik legjobbjába)
2021. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nagyon ügyes vagy!
2021. jan. 1. 13:27
 3/28 anonim ***** válasza:
Én most fogom írni. Egyébként nem nehéz feladatok vannak se a matekba se a magyarba csak (inkább mateknál) rá kell jönni a feladatok logikájára mert mindig ugyanolyan jellegű feladatok szereplenek a lapokon már több mint 10 éve. A felvételi előkészítőkön az eddigi legjobb eredményeim: Matek 36 pont magyar 44 pont ami összesen 80 pont és az átlagom most nyolcadikban 3.8 és 4.0 között mozog. Nem vagyok a legszorgalmasabb de igyekszem félévig kihozni azokat a tantárgyakat ahol 2 jegy közt állok. És egy középerős gimit jelöltem meg elsőként
2021. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Én is most fogom írni, de nekem a matek nem igazán megy sajnos, viszont a magyar igen. Nekem az átlagom, ha jól számoltam akkor 4,1 lesz. Előtte mindig 4,3 felett volt de rontottam matekból és a fizika sem megy igazán.

Sok sikert a felvételihez! Remélem felvesznek ahova menni akarsz!

Én szerintem már nem nagyon tudok javítani, mert amiből rosszul állok azt esélytelen, de viszont lehet van egy kis esélyem 1 vagy 2 tantárgyból javítani de ez tényleg nem valószínű.

2021. jan. 1. 16:20
 5/28 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:Sok sikert matekból én a 2. előkészítő órán 17pontot értem el.

Onnantól kezdve minden héten megcsináltam 1-2 feladatlapot és sima feladatokat is úgy jutottam el 35 pontig. Ha még a felvételiig még ennél is többet gyakorlok lehet meglesz a 40 pont is. De célom a 35. Neked is ezt tudom ajánlani. Kedves kérdező

2021. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, pont most fogok nekiállni egy matek felvételinek.
2021. jan. 1. 17:17
 7/28 anonim válasza:

Szia!

Én is idén felvételizek. A legjobb eredményeim: matek 50 pont, magyar 48 pont, összesen 98 pont. Matekban a szöveges feladatokat kell jobban kigyakorolnom, magyarból a helyesírási feladatok mennek kevésbé. Az átlagon kb. 4,9. Remélem jól sikerül a felvételid!

2021. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is szurkolok mindekinek!
2021. jan. 2. 13:13
 9/28 anonim válasza:
Szia! Én itthon kb. 38 magyart, 30-36 matekot szoktam írni. (Sikerült már jobban is, de általában ilyenek.) Átlagom 4,8 körül van. Nem a legjobb, de már 70 ponttal bőven elégedett lennék.
2021. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. jan. 3. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!