Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek meghosszabbítják...

Szerintetek meghosszabbítják még 30 nappal a veszély helyzetet vagy január 11-én lesz suli a középiskolásoknak?

Figyelt kérdés

Mármint tudom h eredetileg a veszélyhelyzet február 8-ig tart, csak azt nem hogy ez oktatás terén mit jelent pontosan.

A normális válaszokat előre is köszönöm



2021. jan. 1. 19:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
34%
Szia! Figyelj. Van aki szerint nem lesz. Én is ezt gondolnám, mivel nemrég jelent meg a vírus egyik újabb változata ami a fiatalokat támadja. Én remélem, hogy meghosszabítják. Én is középsulis vagyok, de sajna úgy érzem menni kell majd. Persze a remény hal meg utoljára.:D
2021. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem attól függ, kijön-e valami hatalmas emelkedés a megbetegedettek száma közt a karácsony, szilveszter miatt. Amúgy szerintem lesz, mert már bejelentették pár hete
2021. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

"ami a fiatalokat támadja"

Nem igaz, a fiataloknál ugyanúgy tünetmentes, vagy enyhe tünetekkel jár, mint a régi. Annyiban más, hogy kb. kétszer olyan fertőző, de valószínűleg nem fog itthon elterjedni, ment mindenki karanténba kerül, aki külföldről jön be. A rémhírterjesztés pedig bűncselekmény.

2021. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
57%
rémhírtejesztés bűncselekmény? te mindent ilyen halálos komolysággal veszel? én csak azt írtam le, amit a híradóban hallottam, nem tudom mi ezen a bűncselekmény:/
2021. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem csak az furcsa hogy nem beszélnek kb semmit róla hogy hogyan lesz... Sem azt nem jelentik be hogy lesz sem azt hogy nem
2021. jan. 1. 20:18
 6/13 anonim válasza:
51%
3as valaszolonak uzennem, hogy azert nem kell egybol buncselekmennyel jonni, inkabb a kerdezonek adjal valaszt, ne koss bele mindenbe.
2021. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
40%
Igen, eléggé érdekes, hogy semmit nem jelentenek be időben. Én is ezen gondolkodtam napok óta, hogy akkor most hogy is lesz!
2021. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A híradóban ilyen marhaságot nem mondanak.
2021. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
#5 azért, mert várják, mennyire ugrik meg most az ünnepeknek köszönhetően az esetszám. még ők sem tudják. meg hát tudni lehet, a magyar kormánynak sose volt erőssége az oktatásról vitatkozni, mindig utoljára hagyják. pont mint augusztus végén, ahelyett hogy kidolgoztak volna valami normális rendszert az online tanításra, tojtak rá pedig lett volna rá idejük márciustól.
2021. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell félj,nem lesz itt iskola tavaszig!

Édesanyám gyermek orvos a helyi korházban,nagyon sok a fertőzött.

2021. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!