Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek meghosszabbítják...

Szerintetek meghosszabbítják még 30 nappal a veszély helyzetet vagy január 11-én lesz suli a középiskolásoknak?

Figyelt kérdés

Mármint tudom h eredetileg a veszélyhelyzet február 8-ig tart, csak azt nem hogy ez oktatás terén mit jelent pontosan.

A normális válaszokat előre is köszönöm



2021. jan. 1. 19:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
utolsó köszi a válaszod de egyebkent en sokkal jobban örülnék ha lenne suli...
2021. jan. 3. 17:37
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

Persze,ami itt folyik az nem online oktatás.

Nincs a korházba gyakorlati órám.

Hogy fogok így vizsgát tenni..

Felháborító ami itt működik.Nagyapámtól egy olyan "orvos" vett fért ,aki nem rég kezdte az egyetemet.Össze vissza szúrkálta,arra hivatkozva,hogy nem talált vénát.De minden élet fontos..

2021. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 WidowmakerButt ***** válasza:
100%

Nálunk a suliban elég komolyan volt véve a távoktatás, most legalább 3-szor olyan komoly mint az előzőnél. Van jó, van rossz a távoktatásban, pl. én nagyszüleimmel élek, nem akarom őket megfertőzni. Ugyanakkor kell kelni suliba mint eddig, tehát nem értem hogy miért van ennyire megsértődve pár idősebb GYIK olvasó, fáj nektek hogy nem kell utazgatnunk a hidegben vagy mi? :D

Szerintem nem lesz itt iskolanyitás egészen tavaszig, sőt, az is lehet hogy jól elhúzzák az egészet, és nyáron lesz vége. Biztos vagyok benne, hogy ők már eltervezték az egész évet előre, de a rossz híreket nem akarják egyszerre bejelenteni, csak mértékkel, részletekben.

2021. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!