Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire fix a január 11-ei...

Mennyire fix a január 11-ei középsuli nyitás?

Figyelt kérdés
mivel láttam erről csomó cikket ahol elég biztosnak állítják be így szerintem biztos menni kell.. viszont itt több kérdés alatt láttam ezt megcáfoló válaszokat. ti mit gondoltok?

2021. jan. 1. 19:47
A kérdező szavazást indított:
kell
nem kell
attól függ megnő-e a fertőzésszám az ünnepek miatt
42 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges bármit is olvasni erről, mivel azok pletykált, majd ha megjelenik a Közlönyben, fix lesz.
2021. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én a híradóban hallottam, bár ott is mondanak össze-vissza mindent
2021. jan. 1. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Én azt gondolom, hogy mi a faxért nem tudtok nyugodtan a seggeteken ülni 8-áig? Akkor fog kiderülni MINDEN.
2021. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem osztályozó vizsgám lenne akkor, tehát nem mindegy :D
2021. jan. 1. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Pillanatnyi állás szerint úgy készülj, hogy a középiskolások január 11-én mennek suliba. Persze ez nem biztos, mert az aktuális járványhelyzet beleszólhat. Ezt szerintem még senki se (még a döntéshozók se) látják előre. Ezért nem lehet a kérdésedre pontos választ adni.



Amit jelenleg online oktatásnak neveznek Magyarországon a középiskolákban az minden csak nem online oktatás. Sok embernek nincsenek meg a technikai feltételei, sok ember meg bekamuzza, hogy nincs meg a technikai feltétele és így hiányoznak a megtartott órákról (már ha egyáltalán megtartják). A számonkérések a vicc kategóriába tartoznak.


Ha így haladunk akkor nem csodálkoznék, hogy a kormány bejelentené a tanév megismétlését (ha jól emlékszem akkor a második világháború alatt volt ilyen).

2021. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
biztos nem lesz évismétlés, akkor felesleges amit csinálunk most. aki csal, nem jár be órára stb. az meg is érdemli, hogy buta maradjon. viszont én minden órára bejárok és ugyanúgy tanulok mint rendes suli közben, van ami még jobban is megy. nem csak a rossz oldalát kell nézni. a szorongó embereknek ez maga a paradicsom
2021. jan. 1. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Fix. A fidesz azt kormányinfon mondta, hogy kinyithatnak.
2021. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Nahát ne ismételjenek csak semmilyen évet, végzős vagyok és pont leszarom, hogy Ferike a digitális oktatás miatt nem tudta Tóth Árpi életművét megtanulni mert akkor ment tönkre a gépe.


Le szeretnék már végre érettségizni és elhúzni a francba ebből az elmebeteg közegből ahova csöppentem. Így is a 20-at töltöm mire érettségire kerül a sor, más ekkorra már végez az egyetemen de én persze voltam olyan hülye, hogy 5 évesbe jelentkeztem.

2021. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó teljesen megértelek, én is 5 évesen vagyok, nekem még 1 évem van szörnyű 😫😫😫😫😫
2021. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!