Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megnyitják már az...

Szerintetek megnyitják már az iskolákat január 11.-én vagy továbbra is maradunk itthon?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 20:58
1 2 3 4
 31/39 WidowmakerButt ***** válasza:
51%
Elég szomorú, hogy a legtöbb kortársam így reagál, lepontoz mindent ami nem tetszik neki. Mondjuk őket is megértem részben, az ilyen kommenteket hogy "Mentek vissza a suliba, nincs több lustálkodás" stb. eléggé irritálónak találom. Az én sulimban mint mondtam, szigorúbb a távoktatás, rengeteg dogára be is kell járni. Lehet hogy sokan nem veszik komolyan, de nem kell mindenkit egy kalap alá venni :P
2021. jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintetek megnyitnak az iskolák 11-től?"


Az alapján amit ma Orbán mondott szinte biztos, hogy nem, de még nem döntöttek erről.

2021. jan. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tök8, nem járok már suliba. Viszont 2021-ben, az új generációval, a modern technológiával, át kéne lassan állni alapból digitálisra. Legalább fele időben.
2021. jan. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
67%
De igazad van utolsó adná az Isten ne kellene vissza menni abba a tetves iskolába meg koli fuj
2021. jan. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 gali2 válasza:
100%
Sziasztok, a PDSZ Pedagógusok Demokratikus Szakszervezet-e levélben üzent Orbán Viktornak hogy maradjon az online oktatás, elméletileg tanárok védelme miatt, jó esély van rá nem fognak nyitni, de nem tudni.
2021. jan. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
#35 Nem erről volt szó hanem arról, hogy biztosítsák a tanárok és tanulók biztonságát iskola kezdésre mert erre senki nem gondolt.
2021. jan. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
32%

35:


A PDSZ-re nagyívből tesz Orbán Viktor, ahogy a többi szakszervezetre is, mert egyik se Fideszes. A következő adag vakcinával, majd oltják a tanárokat és probléma megoldva.

2021. jan. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

" biztosítsák a tanárok és tanulók biztonságát iskola kezdésre"


Maszk használat, szellőztetés, meg majd fertőtlenítenek. Ez lesz a nagy biztonság.


Mondjuk azt nem értem, hogy most miért fertőtlenítik az iskolákat, ha zárva vannak a termek? :D A vírus nem marad életképes 2 hónapig a felületen. :D

2021. jan. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiában kb. 1 hónapos teljes zárat rendelt el a kormány (távoktatás, home office, csak élelmiszerüzlet vagy patika lehet nyitva). Pár napja is 10 000 volt ott az új esetszám. Ki hiszi el, hogy magyarországon tényleg 1500 meg 2000? Nevetséges. Remélem nem nyitnak ki az iskolák, mert abból hatalmas baj lesz...
2021. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!