Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli felvételi gimiben...

Szóbeli felvételi gimiben hogy van?

Figyelt kérdés
Én a kaposvári Munkácsy Mihály kéttannyelvű tagozatára szeretnék jelentkezni. Angol szóbeli az előzetes eredményeid (központi felvételi, jegyek) alapján hívnak be? Ha valaki volt már ilyen helyzetben akármelyik suliban akkor az segítsen lécci!

2021. jan. 1. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én angol nyelvi előkészítős osztályba felvételiztem annak idején, egy másik suliba.


Igazából nálunk annyi volt, hogy az írásbeli eredmények és a jegyek alapján hívtak be és volt egy magyar nyelvű beszélgetés, ahol általános dolgokról volt szó és volt egy külön angol is, ahol adtak egy szöveget, hogy olvassam el es utána mondjam el angolul, hogy miről szól (lehetett amúgy választani, hogy magyarul mondod el, vagy angolul), aztán feltettek néhány kérdést angolul és ennyi.

2021. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!