Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megbukok matekból?

Szerintetek megbukok matekból?

Figyelt kérdés
Amikor be kellett járni iskolába, matekból 2-es, 3-mas jegyeket szereztem, viszont online oktatás alatt csak 1-eseket tudtam. És így most 1,66-ra állok, mert nagyon nem ment ez az anyag amit az online oktatás alatt vettünk. Egyébként az iskolámban 1,75 a határ, az alatt buktatnak. Viszont nem tudom, hogy online oktatás alatt is marad-e ez a határ, mert hallottam olyanokat, hogy tavaly év végén azért nem bukott meg egy ismerősöm, mert online oktatás alatt levitték 1,5-re a határt. Szerintetek? 11.-es vagyok amúgy.
2021. jan. 2. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha tanulás helyett itt a GyK-n bóklászol, akkor könnyen bukás lesz a vége.
2021. jan. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Esélyes, hogy megbuksz.


Ha nem megy a matek, akkor a mateking.hu-t ajánlom.

2021. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Ne hargudj, de ha valaki az online oktatás alatt egyeseket kap az meg is érdemli a bukást. Az online számonkérések a vicc kategóriába tartoznak. Nem tippeket akarok adni a csalásra de legyél már kreatív és használd ki a lehetőségeidet!
2021. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Be kellett mennünk az iskolába dolgozatra.
2021. jan. 2. 09:42
 5/9 PSPETI ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy megbuksz félévkor, ha 1,75 a határ. Egyébként miért nem kérdezed meg a tanártól, hogy változott-e?
2021. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Aki nem tanul és nem tesz érte, az így jár.
2021. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És honnan veszed, hogy nem tanultam? :)

Például a legutóbbi témazáróra is ami egyes lett, összesen nagyjából 8 órát tanultam, gyakoroltam. De valakinek egyszerűen nem megy. Minden más tantárgyból 3-4-5-ös vagyok, a matek nem igazán olyan tantárgy, amire tanulni lehet.

2021. jan. 2. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Woah!


Összesen nyolc órát tanultál és gyakoroltál?


Le se merem írni, én mennyit gyakorlok naponta. Igaz, ez egyetem.

2021. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát, akkor kétszer ennyit próbáld meg, és talán legalább görbülni fog. Nem a nyávogás a megoldás, hanem a harc.
2021. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!